SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Granada - Real Madryt LIVE ONLINE w TV i STREAM NA ŻYWO

Granada - Real Madryt LIVE ONLINE w TV i STREAM NA ŻYWO

06.05.2017, godz. 13:00
Cristiano Ronaldo, Real Madryt
foto: EAST NEWS

La Liga LIVE ONLINE, transmisja w TV i Internecie z meczu Granada - Real Madryt. Gdzie oglądać STREAM za darmo? Na kilka kolejek przed końcem sezonu "Królewscy" są drudzy w tabeli, ale mają jeden mecz zaległy. Jeśli myślą o mistrzostwie, to nie mogą popełnić już żadnych błędów. Czy przedostatnia w tabeli Granada będzie dla nich trudną przeszkodą? Gdzie oglądać mecz w TV i ONLINE?

Na trzy kolejki przed końcem sezonu Real Madryt ma tyle samo punktów co FC Barcelona i zajmuje pozycję wicelidera, ale do rozegrania pozostał mu jeden zaległy mecz z Celtą Vigo. Jeśli jednak w stolicy Hiszpanii myślą o mistrzostwie, to nie mogą sobie już pozwolić na żadne błędy. Dlatego też w sobotę 6 maja - choć rywal jest przynajmniej pozornie prosty - w zespole Zinedine'a Zidane'a panuje najwyższa mobilizacja i koncentracja.

"Królewscy" przyjadą bowiem do Granady na mecz z przedostatnią drużyną tabeli. Nie powinni mieć problemu ze zwycięstwem, bo ich najbliższy rywal ma drugą najgorszą defensywę w całej La Liga, ale nieraz się już przekonywaliśmy, że presja może pętać nogi zawodnikom. Czy goście zdołają to przezwyciężyć i zrobią kolejny krok w stronę tytułu?

Mecz Granada - Real Madryt w sobotę 6 maja o godz. 20:45. Transmisja NA ŻYWO na antenie Eleven Sports.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: