SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division Leo Messi nie przestaje zaskakiwać! Balejaż, broda, a teraz... [ZDJĘCIA]

Leo Messi nie przestaje zaskakiwać! Balejaż, broda, a teraz... [ZDJĘCIA]

09.11.2016, godz. 14:15
Leo Messi nie przestaje zaskakwiać! Balejaż, broda, a teraz...[ZDJĘCIA]
foto:

To jeszcze nie koniec! Podczas ostatniego treningu reprezentacji Argentyny Leo Messi znów zaskoczył kolegów, media i swoich fanów. Dopiero co porównano go do Justina Biebera, lecz jak widać metamorfoza napastnika Barcelony trwa w najlepsze. Tym razem ukazał on swój nowy tatuaż!

W nocy z czwartku na piątek reprezentacja Argentyny zmierzy się z Brazylią. Wyjazdowe spotkanie będzie dla nich prawdziwym wyzwaniem. Na szczęście do składu wrócił Leo Messi, którego absencja wyraźnie zaszkodziła drużynie "Albicelestes". Podczas kontuzji kapitana zdobyli oni jedynie dwa punkty w trzech meczach i zajmują obecnie szóste miejsce w grupie. Na ratunek przychodzi nowy, wymuskany i kontrowersyjny Messi!

Zawodnik kilka miesięcy temu utlenił włosy i zapuścił rudą brodę. Całość wygląda co najmniej dziwnie i zaskakująco. Gdzie podział się ten skromny utalentowany chłopak, którego pokochały miliony?

Do swojego nowego wizerunku Messi dodał ostatnio tatuaż. Obejmuje on całą lewą noge od kolana w dół i z daleka wygląda jak nowe getry. Na ogromny tatuaż składa się skrzydło anioła, ręka, sztylet, kwiaty, piłka i numer "10". Całość naprawdę robi wrażenie!

Czym jeszcze zaskoczy nas Leo Messi?

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: