SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Leo Messi nie przestaje zaskakiwać! Balejaż, broda, a teraz... [ZDJĘCIA]

Leo Messi nie przestaje zaskakiwać! Balejaż, broda, a teraz... [ZDJĘCIA]

09.11.2016, godz. 14:15
Leo Messi nie przestaje zaskakwiać! Balejaż, broda, a teraz...[ZDJĘCIA]
foto:

To jeszcze nie koniec! Podczas ostatniego treningu reprezentacji Argentyny Leo Messi znów zaskoczył kolegów, media i swoich fanów. Dopiero co porównano go do Justina Biebera, lecz jak widać metamorfoza napastnika Barcelony trwa w najlepsze. Tym razem ukazał on swój nowy tatuaż!

W nocy z czwartku na piątek reprezentacja Argentyny zmierzy się z Brazylią. Wyjazdowe spotkanie będzie dla nich prawdziwym wyzwaniem. Na szczęście do składu wrócił Leo Messi, którego absencja wyraźnie zaszkodziła drużynie "Albicelestes". Podczas kontuzji kapitana zdobyli oni jedynie dwa punkty w trzech meczach i zajmują obecnie szóste miejsce w grupie. Na ratunek przychodzi nowy, wymuskany i kontrowersyjny Messi!

Zawodnik kilka miesięcy temu utlenił włosy i zapuścił rudą brodę. Całość wygląda co najmniej dziwnie i zaskakująco. Gdzie podział się ten skromny utalentowany chłopak, którego pokochały miliony?

Do swojego nowego wizerunku Messi dodał ostatnio tatuaż. Obejmuje on całą lewą noge od kolana w dół i z daleka wygląda jak nowe getry. Na ogromny tatuaż składa się skrzydło anioła, ręka, sztylet, kwiaty, piłka i numer "10". Całość naprawdę robi wrażenie!

Czym jeszcze zaskoczy nas Leo Messi?

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: