SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Nowe fakty na temat dzieci Cristiano Ronaldo. Przyszły na świat w Kalifornii

Nowe fakty na temat dzieci Cristiano Ronaldo. Przyszły na świat w Kalifornii

10.07.2017, godz. 06:38
Cristiano Ronaldo z trójką dzieci
Cristiano Ronaldo z trójką dzieci foto: Instagram

Bliźnięta Cristiano Ronaldo mają już miesiąc, a prasa na całym świecie wciąż o "dwóch miłościach życia" CR7, jak nazwał piłkarz Evę Marię oraz Mateo na Instagramie, wciąż wie zaskakująco niewiele. Dziennikarze z Wielkiej Brytanii dotarli jednak do nowych wiadomości na temat dzieci Portugalczyka.

Eva Maria oraz Mateo mają niemal równo miesiąc. Urodziły się 8 czerwca 2017 roku w Kalifornii, w szpitalu Sharp Grossmont w La Mesa koło San Diego, ledwie 30 kilometrów od granicy z Meksykiem. Tożsamość matki, podobnie jak w przypadku Cristiano Ronaldo Jr, nie jest znana. W akcie urodzenia wpisany został tylko ojciec, sam piłkarz Realu Madryt. Miejsce urodzenia może być natomiast wskazówką w sprawie matki bliźniąt, surogatki, która zapewne podpisała umowę, w której zrzekła się praw do dzieci.

Eva Maria urodziła się pierwsza. O 9:07. Mateo jest 60 sekund młodszy. Tyle wiadomo z aktów urodzenia, do których dotarli brytyjscy dziennikarze. Oboje, to już ze względu na prawo, zostali automatycznie obywatelami Stanów Zjednoczonych. Podobnie jest w przypadku pierwszego potomka CR7.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: