Cristiano Ronaldo

Autor: Eastnews

Primera Division: Cristiano Ronaldo przesadził. Wściekł się na kolegę za gola [WIDEO]

2015-05-01 9:52

Cristiano Ronaldo nigdy nie był zbyt koleżeński na boisku. Gdy ma do wyboru strzał lub podanie do kolegi z zespółu znacznie częściej wybiera to pierwsze. Podczas meczu z Almerią, który "Królewscy" wygrali 3:0, Portugalczyk przeszedł już jednak samego siebie. W 84. minucie wściekł się na Alvaro Arbeloę, że to on, a nie CR7 zdobył bramkę!

Cristiano Ronaldo mecz z Almerią zakończył z zerowym dorobkiem strzeleckim. Gwiazdor Realu Madryt zawsze w takich sytuacjach jest wściekły. Carlo Ancelotti powinien z nim chyba jednak poważnie porozmawiać. Nie tak dawno głośno było o konflikcie Portugalczyka z Javierem Hernandezem. Teraz może wkroczyć na wojenną ścieżkę z Alvaro Arbeloą.

SEKSOWNA modelka apeluje do władz Realu: Wykupcie Chicharito!

W 84. minucie środowego spotkania w ramach Primera Division Hiszpan ubiegł CR7 i to on skierował piłkę do pustej bramki rywali. Ronaldo kopnął jeszcze piłkę ze wściekłością, a później kręcił głową z niezadowolenia.

Ostatnie czego potrzebuje w tym momencie Real to konflikty wewnątrz zespołu. "Królewskich" czekają teraz bardzo ważne mecze. Wciąż znajduję się tuż za plecami FC Barcelona w lidze, a w półfinale Ligi Mistrzów zmierzą się z Juventusem Turyn.