SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Ślub Leo Messiego. Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się wesele [ZDJĘCIA]

Ślub Leo Messiego. Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się wesele [ZDJĘCIA]

27.06.2017, godz. 17:28
Leo Messi ślub
foto:

Już za parę dni najlepszy piłkarz na świecie zmieni stan cywilny. Dokładnie 30 czerwca Leo Messi poślubi swoją miłość z czasów młodości Antonelę Roccuzzo. Para pobierze się w argentyńskim Rosario, w kompleksie City Center, który z jednej strony jest luksusowym centrum wypoczynkowym, a z drugiej otoczony jest szemraną okolicą, w której rządzi narkotykowy gang Los Monos.

City Center Rosario to kompleks jakich mało na całym świecie. W jego skład wchodzą dwa baseny: wewnątrz i na zewnątrz hotelu, kasyno, restauracje, bary, spa oraz luksusowe pokoje, z których część urządzona jest w stylu prezydenckim. To właśnie tam Lionel Messi i Antonela Roccuzzo świętować będą swoje zaślubiny wraz z zaproszonymi 260 gośćmi. Wśród przybyszów znajdą się także piłkarze FC Barcelona i ich partnerki. Najwięcej emocji wzbudza obecność Gerarda Pique i Shakiry.

Na kilka dni przed ślubem wyciekło menu, które para młoda wybrała na tę uroczystość. Goście do wyboru będa mieli m. in. sushi, saładki, steki i pasty.

Sporo emocji budzi jednak miejsce, w którym będzie obywać się wesele. Kompleks City Center Rosario znajduje się bowiem w części miasta, która pozostaje pod panowaniem miejscowego gangu Los Monos. Zaledwie kilkanaście dni temu w pobliżu hotelu zginęła 56-letnia siostra lidera narkotywego kartelu. W tej okolicy zabójstwa są na porządku dziennym. W ostatnich pięciu latach ok. tysiąca osób straciło tam życie w skutek uwikłania w sprawy narkotykowe.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: