SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Uzbrojeni agenci przerwali sielankę Cristiano Ronaldo na jachcie! [ZDJĘCIE]

Uzbrojeni agenci przerwali sielankę Cristiano Ronaldo na jachcie! [ZDJĘCIE]

13.07.2017, godz. 09:57
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriquez, wakacje, Formentera
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriquez podczas wakacji na Formenterze foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo po ciężkim sezonie postanowił naładować akumulatory na swoim jachcie. Zabrał ze sobą między innymi ukochaną Georginę Rodriguez i wyruszył na Baleary. Pod koniec wypoczynku musiał jednak tłumaczyć się przed uzbrojonymi agentami hiszpańskiej skarbówki! Mężczyźni z karabinami spędzili na jachcie piłkarza Realu Madryt aż półtorej godziny.

Cristiano Ronaldo ma za sobą kolejny udany sezon. Na zeszłorocznych mistrzostwach Europy we Francji CR7 wraz z reprezentacją Portugalii zdobył tytuł. To był dopiero początek. Później przyszła kolejna Złota Piłka - nagroda "France Football" dla najlepszego piłkarza na świecie. Pod koniec kampanii 2016/17 Cristiano Ronaldo święcił kolejne triumfy. Z Realem Madryt wygrał drugi raz z rzędu Ligę Mistrzów i zdetronizował FC Barcelona w Primera Division. Ostatnio dołożył do tego brąz Pucharu Konfederacji. Portugalczykowi wiodło się także w życiu prywatnym. Wreszcie znalazł miłość, a także doczekał się narodzin bliźniąt.

Kolejne dziecko Cristiano Ronaldo?! Te zdjęcia jego partnerki mówią wiele [GALERIA]

Po intensywnym czasie przyszedł wreszcie czas na wakacje. Cristiano postawił na relaks na swoim jachcie. Zabrał ukochaną Georginę Rodriguez oraz przyjaciół i rodzinę na Baleary, gdzie grupa codziennie zażywała słonecznych kąpieli i bawiła się wyśmienicie. Do czasu. Pod koniec wypoczynku na jachcie zjawili się także funkcjonariusze hiszpańskiej skarbówki, z którą CR7 ma ostatnio nie po drodze. Piłkarzowi zarzuca się, że oszukiwał fiskusa w zeznaniach, dotyczących praw do wizerunku.

Mama Cristiano Ronaldo pochwaliła się wnukami. ZDJĘCIE z bliźniętami

Zdjęcia z wizyty uzbrojonych (!) funkcjonariuszy opublikował tygodnik "Hola". Tym razem zawodnik "Królewskich" mógł być spokojniejszy. Według dziennikarzy chodziło o sprawdzenie ważności dokumentów łodzi. "Cristiano Ronaldo zachowywał cały czas spokój i chętnie odpowiadał na pytania agentów. Po półtorej godzinie niezapowiedziani goście opuścili jacht gwiazdora z uśmiechem na ustach" - napisano w artykule.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: