SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: Pazdan i Kucharczyk nie zagrają z Borussią Dortmund?!

Liga Mistrzów: Pazdan i Kucharczyk nie zagrają z Borussią Dortmund?!

07.09.2016, godz. 15:51
Michał Kucharczyk
Michał Kucharczyk foto: EAST NEWS

Wiele wskazuje na to, że Legia Warszawa rozpocznie zmagania w Lidze Mistrzów mocno osłabiona! Na urazy narzekają podstawowi piłkarze Besnika Hasiego, dwaj Michałowie - Pazdan i Kucharczyk. Czy lekarze zdążą postawić ich na nogi przed spotkaniem z Borussią Dortmund?

Legia rozpocznie zmagania w LM 2016/17 od meczu z Borussią Dortmund na własnym stadionie (14 września o 20.45). Ze składu już wypadł Hasiemu jeden podstawowy piłkarz - pauzujący za czerwoną kartkę boczny obrońca z Czech, Adam Hlousek. Bilans strat może być jednak dużo bardziej bolesny. Pod dużym znakiem zapytania stanęły występy dwóch Michałów: Pazdana i Kucharczyka. Reprezentacyjny obrońca w ostatniej chwili stracił mecz eliminacji mistrzostw świata w Kazachstanie. Piłkarz ma uraz przeciążeniowy. - Czy będę gotowy na BVB? Nie wiem. Bardzo bym chciał, ale to taki uraz że mogę pauzować trzy dni, a mogę też dwa tygodnie. Jestem pod stałą opieką lekarzy, oni zdecydują o mojej przydatności - powiedział.
Co z "Kuchym"? Od meczu III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów grał z urazem pięty, na środkach przeciwbólowych. Na pewno nie zagra w sobotę w LOTTO Ekstraklasie w Niecieczy. Czy zdąży na BVB?

Źródło: Press Focus/x-news
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: