SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Wielka prowizja dla agenta Paula Pogby za transfer! Kupił sobie... willę Al'a Capone [ZDJĘCIA]

Wielka prowizja dla agenta Paula Pogby za transfer! Kupił sobie... willę Al'a Capone [ZDJĘCIA]

16.08.2016, godz. 19:02
Agent Paula Pogby kupił sobie willę Ala Capone
foto: Twitter

Kolorowe jest życie agenta piłkarskiego, szczególnie, gdy jego klient zostaje bohaterem najwyższego transferu w historii piłki nożnej. Mino Raiola, menedżer Paula Pogby, za jego przenosiny do Manchesteru United zainkasował prowizję w wysokości 20 milionów funtów, a jej część postanowił spożytkować na zakup willi w Miami, w której kiedyś mieszkał... słynny gangster Al Capone!

Raiola na pieniądze narzekać nie może. Poza Pogbą jego klientami są m.in. Zlatan Ibrahimović, Mario Balotelli czy Henrikh Mkhitaryan, którzy byli już bohaterami wysokich transferów. Ale agent musi też umieć wynegocjować sobie odpowiednią prowizję, a urodzony we Włoszech Holender potrafi to jak mało kto. Za transfer Pogby do Manchesteru zgarnął aż 20 milionów funtów, a dużą część tej sumy od razu postanowił zainwestować.

Kupił bowiem piękną willę w Miami. Ma ona siedem sypialni, basen, prywatną plażę i wiele innych udogodnień, a kosztowała go 7 milionów funtów. Co jednak najciekawsze przed laty mieszkał w niej... słynny gangster Al Capone, dla którego była ona domem od 1928 roku aż do śmierci w 1947 roku. Taki to pożyje!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: