Michał Pazdan

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Michał Pazdan

Celna uwaga

Michał Pazdan o występie obrony w meczu z Austrią. Były reprezentant Polski nie pozostawił złudzeń

2024-06-21 21:07

Wydawało się, że reprezentacja Polski może powalczyć z Austrią. Jednak znów okazało się, że Biało-czerwoni nie sprostali zadaniu. W drugim naszym meczu na mistrzostwach Europy polska kadra przegrała 1:3 z Austrią i zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Michał Pazdan o występie obrony w meczu z Austrią. Były reprezentant Polski nie pozostawił złudzeń.

Cały czas daleko, cały czas spóźniony...

W pierwszej połowie nasza kadra dała szybko się zaskoczyć. W tej sytuacji nie popisali się obrońcy. - Dawidowicz przez pierwsze 10-15 minut jakby w ogóle nie był w meczu - powiedział Michał Pazdan w Kanale Sportowym. - Cały czas daleko, cały czas spóźniony. Później lepiej. Było widać, że otrząsnął się z tego, ale koniec końców jest zamieszany przy bramce - dodał.

Adam Buksa wprost o klęsce z Austrią na EURO, niczego nie ukrywał. Padły słowa o skarceniu i bólu serca

Grając wysoko musisz być wyczulony...

Na drugą połowę nasi piłkarze wyszli pełni nadziei. Jednak zamiast strzelić drugiego gola, sami stracili dwie bramki. - Tak samo rozmawialiśmy na temat Bednarka - tłumaczył Michał Pazdan w Kanale Sportowym. - Na razie dobrze, ale mówiłem poczekajmy do końca. Jedna obcinka, to jest właśnie to wyjście wyżej. Jednak w pewnym momentach grając wysoko musisz być na to wyczulony - zaznaczył o zachowaniu obrońców.

Krzysztof Piątek o przyczynach porażki z Austrią. To zadecydowało o sukcesie rywali w Berlinie

QUIZ. Największe skandale Euro. Ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 9
Polska na Euro 2008 zremisowała mecz z Austrią po kontrowersyjnym rzucie karnym. Kto wtedy był sędzią?
EURO 2024 WIDEO: Polscy kibice opanowali Berlin. Tłumy na ulicach przed meczem Polska - Austria