Absurdalna kontuzja kolegi Krzysztofa Piątka. Piłkarz został ZAATAKOWANY przez psa

2020-02-19 15:18 DaO
Thomas Kraft, Hertha Berlin
Autor: East News Thomas Kraft

Piłkarze to taka grupa zawodowa, która musi szczególnie uważać na swoje zdrowie. Najdrobniejszy uraz może spowodować duże komplikacje w drużynie, a co za tym idzie, może przełożyć się na wyniki całej drużyny. Zawodnicy najczęściej doznają urazów na boisku lub podczas treningów. Przykład bramkarza Herthy Berlin pokazuje, że piłkarze muszą uważać na siebie również w życiu prywatnym.

Thomas Kraft to zawodnik, który z zespołem ze stolicy Niemiec związany jest od niemal dziewięciu lat. Wcześniej reprezentował barwy Bayernu Monachium. Jednak ani w Bawarii, ani w Berlinie nie potrafił zagrzać miejsca w pierwszym składzie. Przez dziewięć wspomnianych lat Kraft w Herthcie zagrał 157 spotkań w Bundeslidze, co jak na taki okres czasu nie jest niczym nadzwyczajnym.

Niemiec w obecnym sezonie również rzadko kiedy pojawia się na boisku. W Bundeslidze zagrał dwa spotkania i w obu (z Borussią Dortmund i Eintrachtem Frankfurt) wpuścił po dwa gole. W najbliższym czasie na pewno nie zobaczymy go w trakcie meczu. Wszystko przez absurdalny uraz, jakiego nabawił się bramkarz Herthy Berlin.

Jak podaje "Kicker" Kraft będzie musiał odpocząć od treningów przez kilka dni. Niemiec został pogryziony w rękę przez psa. Co ciekawe nie był to pies,którego posiada kolega Krzysztofa Piątka. Według niemieckich dziennikarzy do całej sytuacji doszło podczas spaceru. Pewnym jest, że Kraft nie będzie uczestniczył w treningach do końca tygodnia.

Najnowsze