Anna Lewandowska za kierownicą WYPASIONEJ fury. Odwiozła Roberta i przyjaciół z kolacji [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2020-06-22 19:00 pff
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski ze znajomymi na kolacji
Autor: PAPARA18 Anna Lewandowska, Robert Lewandowski ze znajomymi na kolacji

Takiej pary jak Robert i Anna Lewandowscy (oboje 32 l.) to ze świecą szukać! Choć wczoraj minęło już 7 lat od ich ślubu, miłosny żar dalej bije od zakochanych. Lewandowscy, trzymając się za ręce, wraz z przyjaciółmi spacerowali po warszawskich ulicach i zjedli kolację w modnej restauracji.

Lewandowscy skorzystali z chwili wolnego i wpadli do ukochanej Warszawy. Długie, czerwcowe wieczory sprzyjają romantycznym spacerom po klimatycznych ulicach, więc Robert i Ania, w towarzystwie najbliższych znajomych, delektowali się wspólnymi chwilami. Anna Lewandowska, która na półtora miesiąca po porodzie jest w świetnej formie, sprawdziła się w roli kierowcy i wsiadła za kółko luksusowego mercedesa.

Arkadiusz Milik zostanie w Napoli?! NIEOCZEKIWANY zwrot akcji

Przechodnie mogli być wzruszeni widząc Lewandowskich. Choć 22 czerwca przypada już siódma rocznica ślubu polskich Beckhamów, wciąż niczym zakochani nastolatkowie trzymają się za ręce. Życzymy kolejnych pięknych rocznic!

Jose Kante skopał koszulkę Legii, teraz PRZEPRASZA [WIDEO]

Lewandowski ma za sobą świetną kolejkę ligową. W ostatnim meczu z Freiburgiem strzelił 2 gole i w tym sezonie ma na koncie juz 33 trafienia.

Super Sport 18 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze