Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Bayern nie poddaje się w walce o Lewandowskiego! Niemcy wykonali ważny krok, chcą odwrócić los

2022-04-14 8:41

Ostatni czas jest niezwykle trudny dla Bayernu Monachium. Media na całym świecie mówią głośno o transferze Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony, a do tego Bawarczycy sensacyjnie odpadli w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Villarreal. Wielu kibiców obawiało się, że losy najlepszego piłkarza świata ostatnich dwóch lat są już przesądzone, jednak mistrzowie Niemiec nie poddali się w walce o Polaka. W najbliższym czasie ma dojść do kluczowego spotkania!

Robert Lewandowski występuje w barwach Bayernu od 2014 r. i w tym czasie stał się prawdziwą gwiazdą. W ostatnich dwóch latach był wybierany najlepszym piłkarzem świata, a jego osiągnięcia zadziwiają wszystkich. Tym większe było zdziwienie kibiców w Bawarii, gdy klub nie spieszył się z rozpoczęciem negocjacji. Kontrakt polskiego napastnika wygasa w czerwcu przyszłego roku, więc już w styczniu mógłby on podpisać umowę z nowym pracodawcą, do którego przeszedłby za darmo. I właśnie taka informacja rozgrzała światowe media. Pojawiły się doniesienia, iż "Lewy" osiągnął już porozumienie z FC Barceloną i ustalił z jej działaczami wszelkie szczegóły. Miał nawet poinformować Olivera Kahna o swojej decyzji, jednak prezes Bayernu nie zamierza odpuszczać!

Policja wkroczyła do akcji po meczu Ligi Mistrzów! Piłkarze Atletico i Manchesteru City nie mogli się uspokoić, mamy nagranie

Lewandowscy kupili ostatnio posiadłość na Majorce. Czy to w Hiszpanii uwiją swoje gwiazdko?

Bayern walczy o Lewandowskiego

Wielu kibiców mogło uznać, że wpadka z Villarreal w LM ostatecznie przekreśli szanse Lewandowskiego na pozostanie w klubie. Wydaje się, że porażka w ćwierćfinale tych rozgrywek przekreśliła jego szansę na upragnioną Złotą Piłkę. Media spekulują, że w Monachium może dojść do sporych zmian, ale odejście największej gwiazdy drużyny byłoby największą z nich. Dlatego władze klubu postanowiły działać, o czym poinformował kataloński "Sport".

Reprezentant Polski przekazał niezwykle ważne wieści. Czesław Michniewicz z pewnością na to czeka

Sonda
Czy Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu Monachium?

Hiszpański dziennik powołał się na informacje Rudy'ego Gallettiego. Twierdzi on, że w najbliższych dniach ma dojść do spotkania Piniego Zahaviego [agenta Lewandowskiego - przyp.red.] z kierownictwem Bayernu. Udział w nim ma wziąć sam Oliver Kahn. Co więcej, "Sport" twierdzi, że obecnie rozbieżności polskiego superstrzelca z mistrzem Niemiec nie dotyczą długości kontraktu, o czym mówiło się głośno, a warunków finansowych. Bawarczycy podobno są w stanie zaoferować mu dwuletni kontrakt, ale "Lewy" chciałby zarabiać 30 mln rocznie, co stanowi kość niezgody. Ważne jest to, że obie strony mają w końcu usiąść przy stole, co może mieć kolosalne znaczenie dla przyszłości Lewandowskiego.

Posłuchaj podcastu SuperSport! Lewandowski w Barcelonie?

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Najnowsze