Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO/MICHAEL PROBST Robert Lewandowski w barwach Bayernu

Europa żyje transferem Lewandowskiego do Barcelony. Kolejny ważny głos

2022-04-12 17:57

Robert Lewandowski w Barcelonie? Plotki i spekulacje napędzają efekt kuli śniegowej, bowiem o rozmowach polskiego napastnika z „Dumą Katalonii” słyszał już prawie każdy. Nie każdy jednak może to potwierdzić. Do medialnej burzy na temat gwiazdy Bayernu Monachium dołączyli dziennikarze Sky Sports News, którzy również donoszą o negocjacjach „Lewego” z władzami Barcelony.

To kolejne potężne źródło, które nie wyklucza spektakularnej przeprowadzki polskiego napastnika. Robert Lewandowski ma umowę z Bayernem do końca następnego sezonu. Od kilku tygodni trwają przepychanki agenta „Lewego” Piniego Zahaviego z przedstawicielami Bayernu Monachium. Ci zwlekają z rozmowami o nowej umowie dla reprezentanta Polski. Podobnie zachowują się w stosunku do Manuela Neuera i Thomasa Muellera, czyli innych zasłużonych piłkarzy Die Roten.

Leczył gwiazdy Liverpoolu, a teraz wyleczy Jakuba Modera. Nastąpiła zmiana planów

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Zdaniem zagranicznych dziennikarzy Sky (również, a może nawet zwłaszcza Sky Germany) – Xavi chciałby sprowadzić na Camp Nou Lewandowskiego. W grę wchodzi dwuletnia, lub trzyletnia umowa, a zarobki mają oscylować wokół 40 milionów euro rocznie. Lewandowski warunki kontraktu już ponoć ustalił, o czym informował serwis Interia. Jeśli 33-latek miałby opuścić Alianz Arena już tego lata, to do porozumienia muszą dojść również kluby. Obecnie portal Transfermarkt wycenia Lewandowskiego na 50 milionów euro.

Francuzi znowu chcą wyrolować Lewandowskiego! Niewiarygodne... aż trudno uwierzyć w te doniesienia

Lewandowski jest na szczycie listy pt. Najlepsze transfery bezgotówkowe. Bayern ściągnął go do siebie z Borussii Dortmund latem 2014 roku, a więc po zakończeniu umowy z BVB. „Lewy” w barwach Bayernu zdobył wszystko co się da: siedem mistrzostw Niemiec, trzy Puchary Niemiec, pięć Superpucharów Niemiec, Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata.

Oliver Kahn o transferze Roberta Lewandowskiego. Stanowcze słowa o presji i naciskach

Sonda
Czy Lewandowski powinien przenosić się z Bayernu do Barcelony?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze