Krzysztof Piątek ma wielkie PRAGNIENIE! Włosi są tego pewni, ale czy się uda?

2021-01-12 10:18 md
Krzysztof Piątek
Autor: East News Krzysztof Piątek

Mija rok odkąd Krzysztof Piątek przeniósł się z AC Milan do Herthy Berlin. Dotychczasowa postawa polskiego napastnika w Bundeslidze jest jednak daleka od ideału przez co wzmagają się opinie o rychłym opuszczeniu przez niego rozgrywek w Niemczech. Włoscy dziennikarze nie mają wątpliwości, jakie są aktualne pragnienia piłkarza. Ale czy uda się je zrealizować?

Zagraniczna przygoda Krzysztofa Piątka stanowi do tej pory prawdziwy rollercoaster. Najpierw zawodnik doskonale sprawdzał się w Genoi i szybko zapracował na transfer do Milanu, ale na San Siro nie było już tak różowo. Co prawda wejście w szeregi nowego zespołu zawodnik miał wymarzone, ale nie potrafił sobie później poradzić z kryzysem formy. W efekcie rozstał się z szeregami "Rossonerich" i spróbował swoich sił w Bundeslidze, a konkretnie w Herthcie Berlin.

Robert Lewandowski ZAINWESTUJE w Legię Warszawa? EKSPERT nie ma wątpliwości, że...

Z tym, że i tam idzie mu co najwyżej przeciętnie. Wobec tego "La Gazzetta dello Sport" donosi, że w głowie Krzysztofa Piątka zrodziło się jasne życzenie - chęć powrotu do Genoi. Snajper miałby pojawić się ponownie w stolicy Ligurii na zasadzie wypożyczenia i powalczyć o odbudowanie swojej formy. Skomplikowane pozostają jednak szczegóły finansowe całej operacji. Zawodnik kosztował berlińczyków sporo pieniędzy i przed rozstaniem chcieliby oni odzyskać możliwie jak najwięcej gotówki.

Ekipy negocjują, a na powrót Piątka bardzo chętnie zapatruje się także włodarz genueńczyków, Enrico Preziosi. Na obecnym etapie trudno jednak wyrokować czy wszystko zakończy się pomyślnie. Rozmowy trwają, a z ciekawością mogą im przyglądać się także wszyscy fani reprezentacji Polski. Piątek w formie stanowiłby bowiem wielkie wzmocnienie polskiej kadry pod kątem zbliżających się mistrzostw Europy.

Super Raport 11.01 (Goście: Tomasz Siemoniak - Platforma Obywatelska, Sławomir Broniarz - prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego)
Najnowsze