Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Lewandowscy, rodzina Lewandowskich

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Rodzina Lewandowskich w Monachium

Lewandowscy wiją gniazdko w Hiszpanii? To wszystko może wskazywać na transfer do Barcelony

2022-04-12 16:19

Piłkarska Europa aż zahuczała, kiedy pojawiła się informacja, że Robert Lewandowski (34 l.) rzekomo już porozumiał się z Barceloną i zostanie piłkarzem tego zespołu. Choć jeszcze głośniejsze od tego newsa było dementi, to trudno nie wiązać ewentualnego transferu „Lewego” z więzią, jaka zaczęła łączyć Roberta i Anię Lewandowskich z Hiszpanią.

Już rok temu informowaliśmy, że Lewandowscy kupują dom na Majorce, czyli wakacyjnej wyspie położonej nieopodal wybrzeża Barcelony. O nowej inwestycji Polaka rozpisywały się „As” i lokalne „Diario di Mallorca”. Według nich, cena za posiadłość w miejscowości Calvia na tej malowniczej wyspie miała być ogromna, aż 3,5 mln euro. Do zakupu domu na Majorce Lewandowskich namawiał ponoć Bastian Schweinsteiger, były gwiazdor Bayernu, który również upodobał sobie tę wyspę. Zresztą na Majorce Lewandowscy bywają bardzo często i wygląda na to, że chcieliby uwić tam swoje wakacyjne gniazdko. Jeśli Robert przejdzie do Barcelony, to daleko mieć nie będą. Krótki przelot prywatnym odrzutowcem, albo rejs jachtem i Lewandowscy już będą w swoim majorkańskim domu.

Przeczytaj też: Oliver Kahn o transferze Roberta Lewandowskiego. Stanowcze słowa o presji i naciskach

Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji

Tymczasem po wczorajszym trzęsieniu ziemi i informacji, że Lewandowski dogadał się z Barceloną a także poinformował Bayern o odejściu, mieliśmy kilka wstrząsów wtórnych. „Super Express” zapytał w otoczeniu piłkarza czy te informacje są prawdą, usłyszeliśmy tylko: „To fake, nie było takiej rozmowy”. Podobne informacje płynęły z monachijskiego klubu. – Jestem bardzo spokojny, jeśli chodzi o nasze rozmowy z Robertem. Nie poddajemy się presji z zewnątrz – powiedział Kahn, mając również na myśli Thomasa Muellera i Manuela Neuera. Słowa o „presji” mogą być kierowane do menedżera Lewandowskiego, Piniego Zahaviego. Izraelczyk to szczwany lis i informacje o porozumieniu z Barceloną mogą być kartą przetargową pod nadchodzące negocjacje z Bayernem w sprawie przedłużenia kończącego się w połowie 2023 roku kontraktu.

Zobacz też: Niemcy uderzają w Roberta Lewandowskiego. Tak nazywają Polaka, wyszły tajemnice szatni Bayernu

Sonda
Czy Lewandowski powinien przenosić się z Bayernu do Barcelony?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze