Lewandowscy wśród najbogatszych Polaków przed 40-tką. KOSMICZNY MAJĄTEK!

2019-11-12 10:54 MSo
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: EastNews Anna i Robert Lewandowscy

Najpopularniejsza polska, sportowa para podbija nie tylko boiska i sale fitness, ale także biznes! Ich majątek od lat jest wyceniany na wielkie sumy. Jest on na tyle duży, że Robert i Anna Lewandowscy znaleźli się w czołówce najbogatszych Polaków przed czterdziestką według tygodnika "Wprost"!

Od wielu miesięcy trwają spory na temat tego, kto jest najlepszym piłkarzem w historii reprezentacji Polski. Kibice dyskutują, czy lepszy był Zbigniew Boniek, czy Robert Lewandowski. Kłótnie rozgorzały jeszcze bardziej, gdy PZPN ogłosił nominacje do reprezentacji stulecia federacji!

Nie ma jednak żadnych wątpliwości, co do tego, że Robert i Anna Lewandowscy są jedną z najbogatszych par w Polsce. Para znakomicie radzi sobie w biznesie, dzięki czemu ich majątek wyceniany jest na niebagatelną kwotę 450 milionów złotych! Na blisko pół miliarda składają się liczne inwestycje piłkarza, a także kolejne biznesy trenerki i byłej karateczki.

To pozwala im uplasować się na dziesiątym miejscu w rankingu "Wprost" na najbogatszych Polaków przed czterdziestką. Lewandowski ma udziały w firmach marketingowych czy zajmujących się wynajmem nieruchomości. Wybudował luksusowe osiedle w Warszawie, a także jest współwłaścicielem sportowego sklepu. Jest także w spółce z jednym z najbogatszych Polaków, co odnotowuje tygodnik.

Lewandowska ma za to własną markę kosmetyków, z którą dopiero weszła na rynek. Oprócz tego sprzedaje zdrową żywność, a także wypuściła swoje aplikacje dietetyczne i treningowe. Organizuje też własne obozy treningowe - bilety na najbliższy z nich sprzedały się w sześć minut.

To niejedyna osoba znajdująca się w czołówce rankingu, która jest związana ze światem sportu. Na czwartym miejscu znajduje się Mateusz Juroszek, który jest właścicielem jednego z największych bukmacherów w Polsce. Jego majątek wyceniany jest na dwa miliardy złotych.

Najnowsze