Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Lewandowscy, rodzina Lewandowskich

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Rodzina Lewandowskich w Monachium

Lewandowski sam spędza Wielkanoc. Czemu nie było z nim ani Ani, ani córeczek? Wielu sobie tego nie wyobraża

2022-04-17 11:38

Nie wszyscy w tym roku zasiedli razem z bliskimi do wielkanocnego śniadania. Powody mogą być przeróżne. Robert Lewandowski pokazał na Instagramie, że w tym roku, niestety, nie było mu dane powitać zmartychwstałego według wiary katolickiej Jezusa Chrystusa z Anią i córeczkami. Wielu sobie tego nie wyobraża. On nie miał jednak wyboru!

W wyjątkowe święta często dzieją się przepiękne rzeczy. Wspaniały czas, także w okresie wielkanocnym, wszystkim kojarzy się w niepowtarzalny sposób. Spotkania z rodziną i bliskimi to norma, ale nie wszyscy mają tyle szczęścia, by móc zasiąść z najbliższymi do stołu. Powody bywają przeróżne, a jednym z nich może być praca. Robert Lewandowski pokazał na Instagramie, że w tym roku święta musi spędzać sam. Znalazł jednak na to bardzo sprytny pomysł. Dzięki temu, udało mu się porozmawiać z ukochaną żoną i córeczkami.

Dlaczego Lewandowski spędza święta sam?

Robert Lewandowski nie może być dziś na Majorce, na którą wybrała się jego żona Anna i córeczki Klara i Laura. Powód jest dość poważny. Chodzi oczywiście o sprawy zawodowe i to, że Bundesliga nie ma przerwy nawet dzisiaj. O godzinie 15:30 Bayern Monachium zmierzy się na wyjeździe z Arminią Bielefeld.

NIE PRZEGAP! Legenda Bayernu Philipp Lahm dla „Super Expressu” porównuje Lewandowskiego i Haalanda

Z tego powodu Lewandowski mógł się jedynie połączyć z ukochaną rodziną przez telefon. Na opublikowanym zdjęciu widać, jak rodzina spogląda w stronę uśmiechniętego piłkarza i zajada się najprawdopodobniej śniadaniem. Na twarzach nie brakowało radości, choć z pewnością spędzanie świąt z dala od siebie nie należy do najłatwiejszych.

Lewandowski złożył życzenia na Wielkanoc

Robert Lewandowski w opisie fotografii napisał krótkie życzenia dla swoich fanów. - Mój sposób na Wielkanoc w tym roku. Chciałbym życzyć wszystkim świętującym wesołych świąt. Niech Wasza Wielkanoc będzie pełna radości, szczęścia i pokoju - napisał na Instagramie najlepszy piłkarz świata.

NIE PRZEGAP! Cristiano Ronaldo przeszedł do historii. Niebotyczne osiągnięcie strzeleckie Portugalczyka

Arminia - Bayern: Kiedy mecz?

Mecz Arminia Bielefeld - Bayern Monachium odbędzie się w niedzielę, 17 kwietnia, o 15:30. TRANSMISJA nie będzie dostępna na żadnym kanale w TV. Jedyną opcją, by obejrzeć to starcie jest płatna usługa Viaplay, która przeprowadzi STREAM LIVE ONLINE. Darmowa relacja NA ŻYWO w portalu sport.se.pl!

Rozmowa z ojcem Igi Światek Tomaszem Światkiem podczas Meczu tenisowego Polska Rumunia w Radomiu
Najnowsze