Miroslav Klose

i

Autor: AP PHOTO Miroslav Klose

Miroslav Klose usłyszał diagnozę i przeżył szok! Musiał zrezygnować z pracy dla Niemców

2021-05-29 8:40

Bayern Monachium od tego sezonu nie będzie mógł już korzystać z usług swojej legendy. Miroslav Klose odszedł ze sztabu szkoleniowego mistrzów kraju. Łączono go z pracą dla reprezentacji Niemiec, ale stanowiska tam musiał odmówić. Niestety, powody są dość poważne. Niemiecki snajper musiał zająć się swoim zdrowiem, z którym w ostatnim czasie ma spore problemy. Miroslav Klose - z jaką chorobą się zmaga?

Miroslav Klose - to nazwisko doskonale zna każdy kibic futbolu w Polsce. Mający nasze krajowe korzenie snajper wybrał grę dla zachodnich sąsiadów. Po latach występów i pracy dla Bayernu Monachium, Klose miał zacząć solową karierę trenerską. Wiemy już jednak, że ambitne plany zostały szybko pokrzyżowane. Wszystko, niestety, z powodu poważnych problemów zdrowotnych. Tych lekceważyć nie należy! Klose musiał więc także pogrzebać marzenia o objęciu stanowisku w reprezentacji Niemców.

Miroslav Klose choroba

Po zakończeniu sezonu, Miroslav Klose odszedł z Bayernu Monachium. Miał zacząć pełnić ważną funkcję w reprezentacji Niemiec. Tak się jednak nie stało, a napastnik musiał wycofać się ze swojego pomysłu. Wszystko przez nagłe i niespodziewane problemy zdrowotne. W ostatnim czasie piłkarz zmagał się z okropnymi bólami kolana. Diagnoza okazała się bardzo poważna. Klose musiał porzucić swoje emocje oraz plany. Wszystko przez zakrzepicę!

- Niemal trzy tygodniu temu poczułem ból w nodze. Z czasem stawał się coraz mocniejszy. Poszedłem do lekarza. Myślałem, że to kontuzja uszkodzonego nerwu, ale diagnoza była szokiem - miałem dwa zakrzepy - otwarcie przyznał Miroslav Klose cytowany przez lokalne media.

OSIĄGNIĘCIA. Miroslav Klose

Miroslav Klose to utytułowany niemiecki napastnik. 42-latek strzelił dla narodowych barw 71 bramek. Na swoim koncie ma także złoty medal mistrzostw świata z Brazylii. Jest także srebrnym medalistą mistrzostw Europy z 2008 roku.

Jan Tomaszewski o przyjeździe WAGs na kadrę: Czy Lewandowski nagle pójdzie pić alkohol z żoną? | Futbologia
Najnowsze