Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Niemcy spodziewają się buntu Lewandowskiego! Tego jeszcze nie było, sensacyjne doniesienia w sprawie kapitana Polaków

2022-06-05 19:30

Od czasu, kiedy Robert Lewandowski wprost powiedział na konferencji prasowej, że nie wyobraża sobie dalszej współpracy z Bayernem Monachium, fani mistrzów Niemiec oraz reprezentacji Polski wyczekują kolejnych informacji o Polaku. Bawarczycy nie są skłonni odpuścić i sprzedać Lewandowskiego, przez co niemieccy dziennikarze spodziewają się buntu polskiego napastnika.

Pierwsze informacje o tym, że Robert Lewandowski miałby chcieć zmiany barw klubowych w najbliższym czasie pojawiły się już kilka tygodni temu, jednak sprawy nabrały tempa dopiero podczas obecnego zgrupowania reprezentacji Polski. To właśnie wtedy kapitan Biało-czerwonych wprost powiedział, że nie wyobraża sobie pozostania w stolicy Bawarii, a co dostało mu się od Jana Tomaszewskiego. Wszystko wskazuje na to, że mistrzowie Niemiec nie mają zamiaru pozbywać się swojego zawodnika podczas tego okna transferowego co sprawia, że za naszą zachodnią granicą spodziewają się najgorszego. 

Jan Tomaszewski nie zostawił na Lewandowskim suchej nitki! Aż się zagotował mówiąc o kapitanie polskiej kadry [TYLKO U NAS]

Lewandowski zbuntuje się przeciwko Bayernowi?! Sensacyjne doniesienia z Niemiec

O ile sporej ilości fanów z pewnością trudno wyobrazić sobie scenariusz, w którym to Robert Lewandowski buntuje się przeciwko swoim szefom i nie pojawia się w Monachium, to właśnie tego obawiają się niemieccy dziennikarze, którzy wprost komentują kryzys, który zrodził się na linii Lewandowski - władze Bayernu. 

Wypasione fury, piękne partnerki, szerokie uśmiechy. Tak kadrowicze spędzają dzień wolny w Warszawie

Sonda
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?
Tomaszewski wylicza błędy Michniewicza

Sensacyjne doniesienia z Niemiec w sprawie Lewandowskiego. Dziennikarze spodziewają się buntu

Dziennikarze niemieckiego portalu "sport1.de" wskazują, że jeśli sytuacja Roberta Lewandowskiego nie wyjaśni się do 8 lipca, kiedy to Bayern zaczyna swoje przygotowania do następnego sezonu, to konflikt może jeszcze bardziej się zaognić. W dodatku dziennikarze twierdzą, że w takiej sytuacji, w ramach swojego protestu, kapitan reprezentacji Polski miałby się nie pojawić na zajęciach i w ten sposób próbować wymóc transfer tego lata. Jedno jest pewne, czekają nas interesujące tygodnie. 

Adam Małysz w dwóch słowach podsumował Igę Świątek! Legendarny skoczek nie zostawił złudzeń, to myśli o tenisistce

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze