Hertha Berlin

i

Autor: MARIUS BECKER/DPA VIA AP Hertha Berlin

Niewiarygodne, co dzieje się w klubie Krzysztofa Piątka! To prawdziwa tragedia, aż trudno uwierzyć do czego tam doszło

2022-05-25 12:06

Ostatnie miesiące Krzysztof Piątek spędził na wypożyczeniu w Fiorentinie, jednak wciąż nie wiadomo, czy Włosi zdecydują się wykupić Polaka z Herthy Berlin. Jeśli nie, to reprezentant Polski może się zdziwić po powrocie do Berlina. Sytuacja w jego klubie jest bowiem tragiczna i aż ciężko uwierzyć, co wydarzyło się w niemieckiej ekipie w przeciągu ostatnich tygodni.

Kiedy Krzysztof Piątek przechodził z AC Milanu do Herthy Berlin wielu dziennikarzy i ekspertów piłkarskich wskazywało, że jest to dobry ruch reprezentanta Polski, przede wszystkim ze względu na plany, jakie miały władze berlińskiej ekipy. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, bo ani Krzysztof Piątek nie zwojował Herthy i Bundesligi, ani projekt nie wypalił tak, jak zakładano. A obecnie sytuacja drużyny z Berlina jest wręcz tragiczna i wiele wskazuje na to, że czeka ją rewolucja.

Kibice Górnika Zabrze wreszcie się doczekali! Lukas Podolski poruszał tę kwestię wielokrotnie, jest odpowiedź

Sytuacja w klubie Piątka to prawdziwe apogeum! Fatalna sytuacja Herthy, aż ciężko w to uwierzyć

Jeszcze podczas trwającego sezonu 2021/22 Bundesligi doszło do sytuacji, w której piłkarze Herthy Berlin zostali wręcz upokorzeni przez swoich własnych kibiców. To niestety nie poprawiło sytuacji i ostatecznie ekipa z Berlinu musiała walczyć o ligowy byt w barażu o utrzymanie. Tam ograła HSV i rzutem na taśmę pozostała w najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak to nie koniec problemów klubu.

NIE PRZEGAP: Niepojęte, co Mariusz Pudzianowski zrobił ze sobą przed walką Pudzian - Materla na KSW 70! Zdębiejecie, jest się czym chwalić

Sonda
Czy Krzysztof Piątek powinien wrócić do Herthy Berlin?
Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!

Fatalna sytuacja klubu Krzysztofa Piątka! Aż trudno sobie wyobrazić do czego doszło w stolicy Niemiec

Jak donosi dziennikarz Tomasz Urban, wyśmienicie zorientowany w niemieckim futbolu, sytuacja klubu jest wręcz tragiczna. Po tym, jak prezydent Werner Gegenbauer podał się do dymisji, w jego ślady poszedł również dyrektor finansowy Ingo Schiller. Oznacza to, że obecnie w klubie z Berlina nie ma ani prezydenta, ani dyrektora finansowego, ani trenera. Osoby, które pozostały w klubie muszą więc wziąć się w garść, aby utrzymać klub przy życiu do czasu, aż sytuacja się nie uspokoi. 

Wymowne słowa agenta Lewandowskiego! Pini Zahavi wyłożył kawę na ławę, nie zostawił żadnych złudzeń

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze