Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO/MICHAEL PROBST Robert Lewandowski w barwach Bayernu

Ogromne zamieszanie wokół Roberta Lewandowskiego! Najnowsze wieści w sprawie transferu kapitana Biało-czerwonych do Barcelony

2022-04-11 17:47

Kiedy gruchnęła wieść o tym, że Robert Lewandowski jest już niemalże dogadany z FC Barceloną w sprawie transferu, wśród kibiców reprezentacji Polski oraz Bayernu Monachium zapanowała ogromne poruszenie. Jak się jednak okazuje, sprawa nie jest jeszcze przesądzona, a według najnowszych doniesień kapitan Biało-czerwonych wcale nie jest po słowie z "Blaugraną".

Robert Lewandowski od lat przykuwa uwagę najlepszych klubów na świecie, które niejednokrotnie starały się wyciągnąć go z Bayernu Monachium. Kapitan reprezentacji Polski od dawna udowadnia, że jest jednym z najlepszych zawodników na świecie i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższych latach miało się to zmienić. W poniedziałkowe popołudnie, 11 kwietnia fani reprezentacji Polski i Bayernu Monachium mogli jednak przeżyć niemały szok kiedy gruchnęła wieść, że Lewandowski dogadał się z FB Barceloną i to właśnie tam będzie kontynuować swoją karierę. Informacje te szybko zaczęli potwierdzać kolejni dziennikarze sportowi w Polsce, a w dodatku pojawiły się plotki, że rodzina kapitana Biało-czerwonych miała zakupić posiadłość w Hiszpanii, do której niebawem się przeniesie. Gdy opadł kurz okazało się, że transfer Polaka wcale nie musi być przesądzony, jak mogło się na początku wydawać.

Robert Lewandowski w FC Barcelona? Kupił już piękną posiadłość. Wszystko gotowe 

Robert Lewandowski jednak nie dla Barcelony? Niespodziewany zwrot akcji w sprawie kapitan Biało-czerwonych

Sytuację Roberta Lewandowskiego postanowił sprawdzić Piotr Koźmiński, który skontaktował się z bliskim otoczeniem kapitana reprezentacji Polski. Jak się okazuje, współpracownicy Lewandowskiego zaprzeczyli informacjom o przenosinach "Lewego" do Hiszpanii. - Nic nie jest ustalone, nic nie jest przesądzone. Ani Lewandowski nie rozmawia z Barceloną, ani z Barceloną nie rozmawia Bayern - usłyszał dziennikarz "WP Sportowe Fakty" od swojego rozmówcy. 

Komentator Polsatu się doigrał! Marcin Feddek surowo ukarany po swoich ostatnich wpadkach, odpocznie od komentowania

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze