Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Lewandowscy, rodzina Lewandowskich

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Rodzina Lewandowskich w Monachium

Robert Lewandowski w FC Barcelona? Kupił już piękną posiadłość. Wszystko gotowe

2022-04-11 15:29

Wydawało się, że życie rodziny Lewandowskich jest ułożone i spokojne. Od wielu lat familia zamieszkała w Niemczech, gdzie Robert stał się światową gwiazdą piłki nożnej. Jest jedną z największych legend Bundesligi, ale w ostatnim czasie media rozgrzały informacje z życia wpływowej rodziny. Najpierw Lewandowscy zdecydowali się kupić psa, a w poniedziałek, 11 kwietnia, wybuchła prawdziwa bomba. Głowa rodziny miała podjąć decyzję o przenosinach do FC Barcelony! Z tym ruchem może wiązać się najnowsza inwestycja, jaką jest zakup posiadłości w Hiszpanii!

11 kwietnia może być jednym z ważniejszych dni w karierze Lewandowskiego. Media oficjalnie poinformowały o decyzji, jaką miał podjąć kapitan reprezentacji Polski. TVP Sport ustaliło, iż ogłosił on prezesowi Bayernu Monachium, że nie przedłuży kontraktu, który wygasa w czerwcu 2023 roku. Tym samym odejdzie z klubu, a mówi się, że polski superstrzelec dogadał się już z FC Barceloną! Podobno ustalił wszystkie warunki nowej umowy na specjalnej telekonferencji z władzami "Dumy Katalonii" i jest gotowy na przenosiny do Hiszpanii. Tymczasem "Party" dowiedziało się, że Lewandowscy kupili właśnie nową posiadłość na Półwyspie Iberyjskim!

Lewandowski robił to potajemnie. Teraz wszystko wyszło na jaw, zaskakujące słowa… Huberta Hurkacza!

Sonda
Czy Lewandowski powinien przenosić się z Bayernu do Barcelony?

Lewandowscy wydali FORTUNĘ na dom w Hiszpanii

Od wielu lat Lewandowscy mieszkają w Niemczech, gdzie w Monachium stworzyli dom dla córek - Klary i Laury. Niedawno rodzina powiększyła się o psa. Bella wniosła mnóstwo pozytywnej energii, ale magazyn "Party" dowiedział się, że już niedługo familia planuje przeprowadzkę na Majorkę! Informator poinformował, że nie byłaby to zmiana na stałe, gdyż Anna i Robert wciąż mają obowiązki w Polsce i Niemczech. - Ania i Robert nie wyprowadzają się na stałe. Chcą tam spędzić sezon wiosenno-letni, ale będą przyjeżdżać do Polski i Niemiec - wypowiedział się znajomy pary.

Wielkie osiągnięcie reprezentanta Polski. Pobił wspaniały rekord, kibice noszą go na rękach

Anna Lewandowska niemalże żyje na walizkach. Ostatnio była w Sztokholmie, a przed nią kilka lat w słonecznej Hiszpanii?

Źródło czasopisma twierdzi, że Lewandowska ma się przenieść do Hiszpanii już w kwietniu, z kolei Robert miałby dołączyć do rodziny po zakończeniu sezonu w klubie. Zgodnie z informacjami "Party" ich nowym miejscem na ziemi ma być miejscowość Santa Ponsa, gdzie kupili posiadłość o wartości 4 milionów euro! W przeliczeniu na złotówki daje to ok. 18,6 mln! W świetle informacji o przenosinach najlepszego piłkarza świata do FC Barcelony, ta inwestycja wydaje się być bardzo sensowna. Lot samolotem z Santa Ponsy do Barcelony trwa mniej niż godzinę, więc być może "Lewy" mógłby pokonywać tę trasę codziennie, a rodzina zamieszkałaby na stałe na Majorce.

Słuchaj podcastu o sporcie! SuperSport. Iga Świątek, Robert Lewandowski. Król i królowa Polski

Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze