Piątek chce upodobnić się do Lewandowskiego. To WIDEO mówi wszystko

2020-08-06 7:52 DaO
Krzysztof Piątek, Hertha Berlin
Autor: AP Krzysztof Piątek

Piłkarze często przyznają, że możliwość występowania z największymi gwiazdami futbolu ma ogromne plusy. Bo można podglądać ich na treningach i starać się wykonywać ćwiczenia w taki sam sposób. A to może zaprocentować w przyszłości w ważnych meczach. Krzysztof Piątek idola nie szukał daleko, bo stara się naśladować Roberta Lewandowskiego.

Kapitan reprezentacji Polski to idol wielu młodych adeptów piłkarskich. Napastnik Bayernu Monachium ma już wielką renomę i bez chwili zastanowienia można stawiać go na równi z Cristiano Ronaldo, Leo Messim, czy Neymarem. Polak imponuje ciężką pracą oraz systematycznymi postępami w grze. Od kilku sezonów u Lewandowskiego możemy zaobserwować charakterystyczny sposób wykonywania rzutów karnych.

SZOK! Robert Lewandowski mógł zarobić 330 MILIONÓW! Tak Real kusił Polaka

Wypracowana przez napastnika metoda jest bardzo skuteczna, bo Lewy z karnych myli się naprawdę rzadko. Niedawno w Internecie pojawiła się statystyka pokazująca, że Polak jest najskuteczniejszym wykonawcą "jedenastek" w XXI wieku. Pokazuje to jedynie, że można się na nim wzorować. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę Krzysztof Piątek.

To będzie życiowa rola Krzysztofa Piątka?! Niemcy nie mają wątpliwości

Piłkarz Herthy Berlin ma okazję przyglądać się Lewandowskiemu podczas zgrupowań reprezentacji Polski. Piątkowi najwyraźniej spodobała się metoda wykonywania rzutów karnych przez kapitana, bo próbuje go naśladować. Hertha na Twitterze pokazała wideo właśnie z Piątkiem, który "jedenastkę" na treningu wykonuje w identyczny sposób, co Lewy. Być może i zawodnik berlińskiego klubu dojdzie w tym elemencie gry do perfekcji.

Najnowsze