Robert Lewandowski, Freiburg - Bayern Monachium 15.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO

i

Autor: AP Robert Lewandowski, Freiburg - Bayern Monachium 15.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Pierwsze słowa Lewandowskiego po wyrównaniu rekordu. Duma aż go rozpiera, specjalnie podziękowania

2021-05-15 18:39

Robert Lewandowski zabrał głos po wyrównaniu rekordu Gerda Müllera. Polak, pokonując bramkarza Freiburga z rzutu karnego zrównał się w liczbie bramek w jednym sezonie Bundesligi z legendarnym napastnikiem kadry RFN i utonął w morzu gratulacji spływających do niego z całego piłkarskiego świata. Napastnik nie krył wzruszenia, o czym napisał na swoim Instagramie, a nawet postanowił złożyć specjalne podziękowania.

Robert Lewandowski dokonał dziś sztuki, która przez wielu lat była marzeniem dla napastników występujących w Bundeslidze. Polski snajper zdobył 40. bramkę w sezonie i zrównał się z osiągnięciem kultowego Gerda Mullera, który dokonał tego samego 40 lat temu. Polak nie kryje wzruszenia i dumy, o czym dał znać za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Słowa wypowiedziane tuż po meczu z Freiburgiem zapiszą się w historii.

Robert Lewandowski kipi z dumy po meczu z Freiburgiem. Polak zdobył 40. bramkę w sezonie

Tuż po zakończeniu dzisiejszego spotkania w Bundeslidze, napastnik reprezentacji Polski postanowił zwrócić się do fanów za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Były zawodnik Lecha Poznań nie kryje dumy, że już na zawsze zapisał się w historii wielokrotnych mistrzów Niemiec, jak też całej najwyższej klasy rozgrywkowej kraju naszych zachodnich sąsiadów.

- Osiągnąłem cel, który kiedyś wydawał się być niemożliwy. Jestem niewiarygodnie dumny, że mogę tworzyć historię Bayernu Monachium, o której fani będą opowiadać swoim dzieciom i podążam śladami takich legend, jak Gerd Mueller. - napisał na swoim Instagramie Lewandowski

Polski piłkarz postanowił także podziękować swoim kolegom z drużyny, dzięki którym realizacja marzenia o zrównaniu się z legendą niemieckiej piłki nożnej nie byłaby możliwa.

- Indywidualne rekordy w piłce nożnej są możliwe tylko dzięki pracy wszystkich kolegów z drużyny, za co wszystkim dziękuje. - pisze Lewandowski

KURIOZALNE pudło Lewandowskiego. Rekord był na wyciągnięcie ręki, zabrakło CENTYMETRÓW (WIDEO)

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Lewandowski dziękuje fanom za wiarę. Powiedział o przekraczaniu granic

Na wątku kolegów z drużyny piłkarz jednak nie poprzestał. Powiedział, że to w dużym stopniu dzięki wsparciu fanów z całego świata ma motywację, aby przekraczać swoje granice i walczyć o jak najwyższe cele.

- Zawsze staram się stawiać poprzeczkę jak najwyżej i zawsze oczekuje od siebie więcej, aby móc przekraczać kolejne granice. To jest moja droga. Dziękuje, że we mnie wierzycie - speuntował swoją pomeczową wypowiedź Robert Lewandowski.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze