Nico Schulz

i

Autor: Zrzut Ekranu / YouTube | Borussia Dortmund Nico Schulz

Poważne oskarżenia

Piłkarz Borussii Dortmund oskarżony o obrzydliwe rzeczy. Prokuratura wszczęła śledztwo

2022-08-07 14:45

Trwa właśnie pierwsza kolejka Bundesligi w sezonie 2022/2023. Już w pierwszym meczu spotkały się ze sobą 2. i 3. drużyna minionych rozgrywek, czyli Borussia Dortmund i Bayer Leverkusen. Starcie skromnie (1:0) wygrała ta pierwsza drużyna, ale więcej niż o meczu, mówi się o oskarżeniach wobec zawodnika BVB, Nico Schulza. Niemiec miał znęcać się nad swoją partnerką.

Pierwsza kolejka Bundesligi, choć jeszcze się nie skończyła, już wzbudziła sporo emocji. Bayern Monachium już bez Roberta Lewanowskiego w składzie rozbiła Eintracht Frankfurt aż 6:1. W hicie pierwszej serii gier Borussia Dortmund pokonała 1:0 Bayer Leverkusen, ale w mediach głośno jest nie o samym wyniku, a o rzekomych wybrykach Nico Schulza. „Bild am Sonntag” donosi, że piłkarz jest podejrzany znęcanie się nad swoją byłą partnerką, która wówczas była w ciąży. Prokuratura już rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Szokujące sceny w meczu Bayernu Monachium. Stewardzi złapali kibica i się zaczęło, zbrobiło się bardzo niebezpiecznie

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona

Problemy piłkarza Borussii Dortmund. Poważne oskarżenia

Z informacji przekazanych przez prokuraturę wynika, że w ramach śledztwa przeszukano już dom piłkarza i zajęto nośniki pamięci. Co ciekawe, Borussia Dortmund do tej pory nie zdawała sobie sprawy z oskarżeń wobec Schulza, które dotyczą wydarzeń z 2020 roku. – Nie wiedzieliśmy do dzisiaj o żadnym śledztwie prokuratury dotyczącym życia prywatnego Nico Schulza – cytuje przedstawiciela klubu „Bild”.

Były prezes Bayernu wprost o Lewandowskim. Co do tego nie ma złudzeń. Klarowna wypowiedź Niemca

W Bild TV prezydent Borussii Reinhard Rauball zapowiedział, że chce dać zawodnikowi szansę na wyrażenie swojego zdania. – Należy natychmiast podjąć rozmowy. Trzeba poznać jego zdanie i dać mu możliwość wytłumaczenia się. (…) Kiedy coś takiego pojawia się w gazecie, konfrontujesz z tym zawodnika, niezależnie od tego, czy to prawda, czy nie – powiedział Rauball. Jeśli jednak oskarżenia się potwierdzą, piłkarz może zostać zawieszony przez Borussię.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze