Polski bramkarz NIE WYTRZYMAŁ! Te MOCNE słowa NIE SPODOBAJĄ się jego kolegom z drużyny

2021-01-17 9:49 ŁOLI
Rafał Gikiewicz
Autor: Cyfrasport Rafał Gikiewicz

Ostatni mecz Augsburga z pewnością na długo zapadnie w pamięć ekipie z południa Niemiec, jednak nie ze względu na wynik, a to co działo się po ostatnim gwizdku. Głównych bohaterem tych wydarzeń stał się Rafał Gikiewicz, który udzielił wywiadu telewizji Sky. Polski bramkarz nie krył rozgoryczenia i w mocnych słowach wypowiedział się o postawie swoich boiskowych kolegów. Golkiper nie potrafi zaakceptować tego, co zobaczył.

W sobotnie popołudnie, piłkarze Augsburga zmierzyli się z Werderem Brema w ramach 16. kolejki Bundesligi, jednak musieli uznać wyższość rywala. Ekipa z południa Niemiec straciła dwie bramki, nie strzelając przy tym ani jednej. Wynik nie był, jak się okazało jedynym problemem, o czym wspomniał Rafał Gikiewicz, bramkarz Augsburga. - Przegrywamy bardzo ważny mecz, a ja widzę, że niektórzy piłkarze po ostatnim gwizdku śmieją się i schodzą do szatni z uśmiechem na ustach... Nie potrafię tego zaakceptować! Nie rozumiem piłki nożnej - stwierdził wzburzony Gikiewicz w rozmowie ze "Sky". 

CZYTAJ TAKŻE: Roztrzepana Anna Lewandowska ZMYSŁOWO tańczy z mężem do ulubionej piosenki! Robert złapał ją za pupę i dał romantycznego buziaka

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia

Augsburg po 16. kolejkach zajmuje obecnie 11. miejsce w lidze mając w swoim dorobku 19 punktów. Porażka z Werderem była drugą z rzędu przegraną w lidze ekipy Rafała Gikiewicza i Roberta Gumnego. Wcześniej drużyna z południa kraju musiała uznać wyższość Stuttgartu, który pewnie wygrał ten mecz 4:1. W ostatnich pięciu meczach o stawkę, Augsburgowi udało się wygrać tylko raz, na początku roku z FC Koln, wynikiem 1:0. W kolejnym meczu drużyna Gikiewicza i Gumnego zmierzy się z Bayernem Monachium. 

CZYTAJ TAKŻE: WIELKI problem Halvora Egnera Graneruda. Norweg nie ma obecnie ŻADNEJ nadziei, prawdziwa tragedia

Najnowsze