Lewandowski: Moja historia z Bayernem Monachium dobiegła końca

i

Autor: Rex Features/East News

Poznaliśmy nową ofertę Barcelony za Roberta Lewandowskiego. Od tej kwoty zakręci wam się w głowie

2022-06-29 14:00

Głębiej i głębiej do portfela zaglądają włodarze Barcelony, by sprowadzić Roberta Lewandowskiego (34 l.). Bayern zignorował już dwie oferty, ale ta trzecia może przekonać Bayern Monachium do puszczenia Polaka. Bo lepiej mieć niecałe 50 milionów euro, niż sfochowanego zawodnika, który za rok i tak odejdzie.

Wcześniej Barcelona proponowała najpierw 32, a potem 35 mln euro. Jak informuje „Bild”, Katalończycy postanowili zaoferować Bayernowi 40 milionów podstawowej opłaty plus 5 mln w bonusach. Niemieckie media piszą też, że mistrz Niemiec miałby oczekiwać za Polaka 50 mln euro, więc spotkanie negocjatorów jest już bardzo blisko. Wszystko pospiesza również sam Lewandowski, który bardzo chciałby przenieść się do Hiszpanii i nie wyobraża sobie pozostania w Monachium. Teoretycznie Bayern może postawić na swoim i zatrzymać „Lewego”, ale wojna nie jest z pewnością potrzebna ani jednej, ani drugiej stronie.

Robert Lewandowski w FC Barcelona? Transfer coraz bliżej!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi każą przypuszczać, że Lewandowski przejdzie do Barcelony. Co ciekawe, Polaka zabrakło o klipie promocyjnym Bayernu w grze piłkarskiej firmy Konami. Albo zatem uznano, że jest to bardzo ryzykowne, albo transfer kapitana reprezentacji Polski jest już na ostatniej prostej.

To urzekło mamę Lewandowskiego w nowym partnerze. Chodziło o Roberta, aż trudno w to uwierzyć

Lewandowski w Barcelonie? Kulisy transferu.
Sonda
Czy Robert Lewandowski był najlepszym piłkarzem Bayernu w minionym sezonie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze