Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski coraz bliżej Barcelony. Piłkarski agent jest niemal pewien, dobitne słowa

2022-07-08 15:44

Robert Lewandowski wciąż jest zawodnikiem Bayernu Monachium. Jak długo? Agent piłkarski Daniel Kaniewski jest przekonany, że już nie długo! Menedżer reprezentujący interesy Kamila Grosickiego w rozmowie z „Radiem dla Ciebie” jest niemal pewien, że Lewandowski jest już w zasadzie piłkarzem Barcelony. Wyjaśnia, skąd tyle powściągliwości we władzach Bayernu względem sprzedaży Polaka.

Walka o zakontraktowanie Roberta Lewandowskiego wciąż trwa. Polak bardzo chce trafić do Barcelony, a za jego starania w tym kierunku oficjalnie podziękował mu nawet prezes klubu, Joan Laporta. Niestety formalnie wciąż nic się nie zmieniło – napastnik dalej ma ważny kontrakt z Bayernem Monachium, który odrzucił już trzy oferty Katalończyków za swojego piłkarza. Podobno Barcelona przygotowała już kolejną i czeka na odpowiedź mistrzów Niemiec. Zdaniem agenta prowadzącego Kamila Grosickiego transfer Lewandowskiego nie jest kwestią czy, ale kiedy.

Anna Lewandowska zrzuciła ubrania na Majorce. Kolejne seksowne zdjęcie bez stanika. Zobacz zdjęcia

Lewandowski w Barcelonie? Kulisy transferu.

Agent Grosickiego jest niemal pewien. „Na 99,9% Lewandowski jest piłkarzem Barcelony”

W rozmowie w „Radiu dla Ciebie” Daniel Kaniewski stwierdził, że jego zdaniem Robert Lewandowski już niemal na pewno jest zawodnikiem „Dumy Katalonii”. – Jestem pewny na 99,9 procent, że Robert Lewandowski jest piłkarzem Barcelony. To jest gra polityczna i Bayern bawi się Barceloną. Oliver Kahn jest na tyle poważnym menadżerem, że nie pozwoli sobie na to, aby były jakieś tam spekulacje – wyjaśnił agent Kamila Grosickiego.

Robert Lewandowski podjął decyzję w sprawie „strajku”! Kategoryczne słowa, wszystko wyjaśnione

Jego zdaniem Bayern ostatecznie dogada się z Barceloną, a obecne negocjacje mają po prostu poprawić wizerunek klubu. – Bayern do końca będzie twardy. Lewandowski ma wrócić do klubu i tyle, a potem uściśnie wszystkim ręce i wyjedzie do Barcelony. Nie chodzi o pieniądze, tylko o to, by wyszedł z twarzą z sytuacji, jaka zaistniała na konferencji prasowej reprezentacji Polski – dodał Daniel Kaniewski. Jego zdaniem także nie ma szans na to, że jeśli sprawa nie rozwiąże się do 12 lipca, to Lewandowski nie stawi się na zajęciach. Uważa on, że Polak jest zbyt wielkim profesjonalistą na takie strajki.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze