Robert Lewandowski gra w PIŁKĘ z Klarą! Zastanawia się, skąd ona TO ma [WIDEO]

2020-03-25 19:52 MD
Robert Lewandowski gra w piłkę z Klarą
Autor: Facebook Robert Lewandowski gra w piłkę z Klarą

Najlepsi piłkarze świata nie mogą liczyć na żadne drogi na skróty w dobie pandemii koronawirusa. Podobnie jak mnóstwo światowego społeczeństwa, spędzają kolejne dni w swoich domach i liczą, że sytuacja szybko wróci do normy. Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, wykorzystuje ten czas m.in. na zabawę ze swoją córką, Klarą. Teraz dumny tata postanowił pochwalić się wideo w sieci!

Bez wątpienia nastały niełatwe czasy dla wszystkich Europejczyków. Wiele aspektów życia, w tym także i futbol na najwyższym poziomie, po prostu się zatrzymało. Rozgrywki sportowe nie mogą toczyć się dalej, gdy każdego dnia tysiące osób na kontynencie zaraża się koronawirusem. Podjęcie innej decyzji byłoby niewłaściwe także i w stosunku do zdrowia sportowców. Lewandowski więc, podobnie jak inni najlepsi sportowcy na świecie, spędza czas w swoim domu i w jego zaciszu pracuje nad utrzymaniem formy.

W zachowaniu uśmiechu na ustach każdego dnia, kapitanowi polskiej kadry pomaga jego córka, Klara. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć, jak znakomity napastnik radośnie bawi się ze swoim niespełna trzyletnim dzieckiem. Teraz natomiast "Lewy" opublikował film, na którym pociecha najpierw strzela mu bramkę, a potem "fetuje" ją wspólnie z tatą.

"Mistrzyni karnych. Ciekawe, skąd ona to ma..." - napisał, z pewnością z uśmiechem, Robert.

W domu Lewandowski bez cienia wątpliwości panuje teraz nastrój wielkiego oczekiwania. Już w najbliższym czasie na świat ma przyjść bowiem drugie dziecko Roberta i jego żony Ani. Póki co nie wiadomo, jaka będzie jego płeć.

Najnowsze