Robert Lewandowski: Jakie ma szanse na Złotą Piłkę? [WIDEO]

2020-06-30 20:00 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Robert Lewandowski, Bayern Monachium - SC Freiburg
Autor: AP

Robert Lewandowski (31 l.) po raz kolejny został najlepszym piłkarzem Bundesligi, jednak jego fani czekają na dzień, w którym odbierze Złotą Piłkę. To trofeum przyznawane piłkarzowi, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym. Leo Messi (33 l.) zdobył to trofeum sześć razy i jako jedyny dokonał tego cztery razy z rzędu. Cristiano Ronaldo (35 l.) zdobył ją pięć razy. Lewandowski wciąż czeka na swój pierwszy raz. Jakie ma na to szanse w najbliższym plebiscycie, ocenił w magazynie #HOT komentator sportowy Adam Baran.

Adam Baran: Jakie Lewandowski ma szanse na Złotą Piłkę? | #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ten rok ze względu na pandemię koronawirusa jest specyficzny, ponieważ odwołano Euro 2020 a to właśnie te rozrywki mocno decydowałby o tym, kto sięgnie po tym sezonie po Złotą Piłkę. Zadaniem Adama Barana Lewandowski bez kłopotu znajdzie się w pierwszej piątce najlepszych piłkarzy na świecie. Zwłaszcza, jeśli Bayern Monachium dotarłby w Lidze Mistrzów przynajmniej do półfinału.

Niestety w ostatnich latach dało się zauważyć, że Złota Piłka była przyznawana bardziej za popularność, a nie za dokonania na boisku. Wielu komentatorów tak oceniało te werdykty. Jak będzie w tym roku? Miejmy nadzieję, że Lewandowski nie zostanie skrzywdzony i zajmie pozycję na jaką od lat pracuje.

Najnowsze