Robert Lewandowski dostał kolejną nagrodę. Takiego wyróżnienia jeszcze nie miał. Statuetkę wysłali mu z Chin!

2021-01-27 9:52 jwa
Bayern - Borussia TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Bayern - Borussia STREAM ONLINE LIVE Bayern w TV dzisiaj 6.03.2021
Autor: East News Bayern - Borussia TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Bayern - Borussia STREAM ONLINE LIVE Bayern w TV dzisiaj 6.03.2021

Robert Lewandowski w 2020 roku wyrósł na najlepszego piłkarza na świecie. Potwierdzają to liczne nagrody, jakie zgarnął kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski. Kolejna z nich właśnie wpadła w ręce "Lewego". Tym razem statuetka przyleciała do niego z... Chin! Robert Lewandowski zdążył już podziękować za wyróżnienie, którego dotychczas jeszcze nigdy z Państwa Środka nie otrzymał.

Robert Lewandowski to jedna z największych postaci w historii polskiej piłki nożnej. W ubiegłym roku kapitan naszej kadry spisywał się doskonale we wszystkich rozgrywkach, co dostrzegli organizatorzy wielu plebiscytów oraz kibice. Niedawno "Lewy" odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza na świecie według FIFA, ale to nie koniec wielkich wyróżnień. Nasz najlepszy piłkarz właśnie odebrał kolejną statuetkę, która przyleciała do niego aż... z Chin! Kibice, którzy używają aplikacji Dongqiudi wybrali Polaka najlepszym piłkarzem na świecie poprzednich dwunastu miesięcy! Sam Lewandowski zdążył już za nagrodę podziękować.

Sprawdź: Paulo Sousa już w Polsce! Przyleciał pod osłoną nocy z maleńką walizką [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

"Bardzo się cieszę z wygranej w plebiscycie MVP Dongqiudi za rok 2020. Dziękuje wszystkim fanom z Chin za wsparcie! W tak trudnym roku okazaliście mi wiele miłości i uwagi! To niesamowite. Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy" - napisał napastnik Bayernu Monachium na Weibo, będącym chińskim odpowiednikiem Twittera. Robert Lewandowski swoją popularność w Chinach zawdzięcza obozom przygotowawczym mistrzów Niemiec, którzy zwykle przed sezonem udają się na tournee po Azji.

Sprawdź: Zlatan Ibrahimović nasłuchał się STRASZLIWYCH OBELG. Nie wytrzymał, obrażał MAMĘ rywala

Na Roberta Lewandowskiego jako najlepszego piłkarza na świecie w chińskim plebiscycie wskazało ponad milion użytkowników aplikacji. Blisko dwa miliony wytypowały Polaka w pierwszej trójce. Łącznie udział w głosowaniu wzięło około 2,5 miliona osób. Na drugim miejscu sklasyfikowano Cristiano Ronaldo, a podium uzupełnił Lionel Messi.

Zobacz: Wyciekły plany Leo Messiego?! ZDRADZIŁ go jeden SZCZEGÓŁ, FC Barcelona straci legendę?

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Najnowsze