Wyciekły plany Leo Messiego?! ZDRADZIŁ go jeden SZCZEGÓŁ, FC Barcelona straci legendę?

2021-01-26 21:55 dko
FC Barcelona - PSG STREAM ONLINE NA ŻYWO Liga Mistrzów: Barcelona - PSG LIVE STREAM w INTERNECIE Barcelona - PSG TRANSMISJA ONLINE
Autor: East News FC Barcelona - PSG STREAM ONLINE NA ŻYWO Liga Mistrzów: Barcelona - PSG LIVE STREAM w INTERNECIE Barcelona - PSG TRANSMISJA ONLINE

Mijają kolejne tygodnie, a przyszłość Leo Messiego wciąż nie jest znana. Argentyńczyk w trakcie przerwy między rozgrywkami nie ukrywał, że chce odejść z FC Barcelona i podjął nawet ku temu kroki. Zatrzymała go wizja długotrwałej batalii sądowej z klubem. Teraz jednak nic go nie powstrzymuje, a najnowsze doniesienia mówią, że Messi ma się szykować do przeprowadzki.

Nie jest żadną tajemnicą, że FC Barcelona pogrążona jest w ogromnym kryzysie. Widać to przede wszystkim po wynikach na boisku, ale już od jakiegoś czasu mówiło się, że dziura budżetowa klubu jest ogromna. I faktycznie tak jest. Niedawno ujawniono, że Barcelona ma ponad miliard euro zobowiązań. Sytuacja robi się więc coraz bardziej dramatyczna. Co więcej, najgorsze może dopiero nadejść.

TAJNE spotkanie Sousy z Lewandowskim! Wyciekły WAŻNE fakty, reakcja kapitana mówi wszystko

Arkadiusz Milik zarobi w Marsylii FORTUNĘ. Kwota szokuje | Futbologia

Bo strata wizerunkowa przy ewentualnym odejściu Leo Messiego będzie niewyobrażalnie ogromna. Argentyńczyk to ikona, legenda i największa gwiazda Blaugrany. Kibicom z Camp Nou ciężko wyobrazić sobie scenariusz, w którym Messi opuszcza Barcelonę. Ale to mogło mieć miejsce już latem. Obecnie kapitan Dumy Katalonii może podpisać kontrakt z kim tylko zechce.

Francuzi BEZLITOŚNI dla Krychowiaka. Sromotna KLĘSKA, nie dało się tego uniknąć

Bo jego obecna umowa z Barcą kończy się w połowie obecnego roku. Jest więc naturalne, że pojawiają się kolejne plotki dotyczące jego przyszłości. Te najnowsze, pochodzące od dziennikarzy Canal+ z Francji mówią, że Messi i rodzina zaczęli uczyć się języka francuskiego. To miałoby oznaczać, że Argentyńczyk szykuje się do przejścia do PSG. O takiej ewentualności mówiło się już od dawna. Czy faktycznie Messi przeniesie się do Paryża? Odpowiedź poznamy zapewne niebawem.

Najnowsze