Robert Lewandowski pokazał córce ROGACZA. Na wszystko patrzyła Ania, drugie dziecko odwróciło wzrok [ZDJĘCIE]

2020-09-21 7:35 JWa
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Lewandowscy
Autor: East News Rodzina Lewandowskich cieszy się z sukcesu

Robert Lewandowski stara się, by jego dzieci jak najlepiej poznały otaczający je świat. Kapitan reprezentacji Polski niemal każdą wolną chwilę spędza z córkami, które chłoną przekazywaną przez ukochanego tatę wiedzę z ogromnym zapałem. Na najnowszym zdjęciu widać jak "Lewy" wprowadza starszą Klarę w świat zwierząt. Robi to oczywiście w towarzystwie ukochanej żony - Anny Lewandowskiej.

Robert Lewandowski bardzo ceni sobie życie rodzinne. Nie marnuje chwil, w których otrzymuje od swoich trenerów wolne. Wtedy wymyśla coraz to nowe aktywności rodzinne, w których bierze udział szczęśliwa czwórka. Kapitan reprezentacji Polski stara się nie tylko o rozrywki, lecz także edukację dla swoich malutkich córeczek. Starsza z nich - Klara - cieszy się kolejnymi aspektami życia, które poznaje w towarzystwie ukochanych rodziców. Tym razem Robert i Anna Lewandowscy postanowili zabrać dzieci na łono natury, a tam cieszyli się niezwykłym towarzystwem.

Ujawniono ile naprawdę zarabia Robert Lewandowski. Suma wgniata w fotel

Lewandowscy pojawili się w minizoo. Zafascynowana zwierzątkami Klara szczególnie upodobała sobie rogatego jegomościa, przy którym rodzina wykonała sobie wspólne zdjęcie. Starsza córka Roberta Lewandowskiego wyraźnie porozumiała się ze zwierzęciem, czemu towarzyszył wyjątkowo szeroki uśmiech taty. Tymczasem Anna Lewandowska trzymała dzielnie na rękach malutką Laurę. Młodsze dziecko znanego małżeństwa nie było specjalnie zainteresowane sytuacją i odwracało wzrok.

Lewandowski DALEKO w TYLE za kolegami. Ciężko uwierzyć w tą SZOKUJĄCĄ różnicę

"Najlepsze chwile" - podpisał fotografię kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski. Jak można było się spodziewać Lewandowscy przyciągnęli uwagę kibiców, którzy zostawili mnóstwo pozytywnych reakcji pod fotką na Instagramie. W komentarzach rodzina Lewandowskich otrzymała ogrom komplementów od obserwujących.

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze