Krzysztof Piątek kontuzjowany. Co z Euro 2021?

i

Autor: AP PHOTO Krzysztof Piątek kontuzjowany. Co z Euro 2021?

Schalke - Hertha. Krzysztof Piątek kontuzjowany! Jest komentarz piłkarza. Co z Euro 2021?

2021-05-13 8:59

Nie tak występ w meczu Schalke - Hertha Berlin wyobrażał sobie Krzysztof Piątek. Reprezentant Polski doznał kontuzji i musiał przedwcześnie opuścić boisko. Krzysztof Piątek może zostać powołany do kadry Paulo Sousy na Euro 2021. Wszystko zależy jednak od diagnozy, którą postawią lekarze w sprawie jego urazu. Pojawiły się już pierwsze komentarze w tej sprawie - trenera stołecznego zespołu i samego piłkarza.

Schalke - Hertha. Krzysztof Piątek kontuzjowany

Krzysztof Piątek nie pojedzie na Euro 2021? Hertha Berlin jest coraz bliżej utrzymania się w Bundeslidze. Zespół ze stolicy Niemiec wygrał arcyważne spotkanie z Schalke Gelsenkirchen i na dwa mecze przed końcem sezonu ma w miarę bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Niestety, mecz nie ułożył się dobrze dla Krzysztofa Piątka, który przedwcześnie opuścił boisko z lodem na nodze. Na szczęście dla fanów stołecznego zespołu, Hertha wygrała mecz. Na nieszczęście dla kibiców reprezentacji Polski, "Pio" może czekać długa przerwa. - Z jego kostką jest do d.... Nie wygląda to dobrze - mówił po meczu trener Pal Dardai. Nieco więcej światła na sprawę rzucił sam Krzysztof Piątek. - Najważniejsze są trzy punkty. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę - napisał na Instagramie.

Co za pech reprezentanta Polski. Krzysztof Piątek z grymasem bólu opuścił boisko!

Na razie nie wiadomo, jaki dokładnie uraz dolega Krzysztofowi Piątkowi. To rozjaśnić mają dopiero dokładne badania. Od tego będzie zależało, czy napastnik Herthy Berlin będzie mógł pojechać na tegoroczne mistrzostwa Europy 2021.

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Krzysztof Piątek - statystyki

25-letni Krzysztof Piątek dobrze radzi sobie w tym sezonie Bundesligi. Choć wciąż nie może nawiązać do swoich liczb z pierwszego sezonu w Serie A, to w 32 meczach do siatki trafiał siedmiokrotnie. Do tego dorzucił także dwie kolejne asysty.

Najnowsze