Świat pieje z zachwytu nad Lewandowskim, a Niemcy go UPOKORZYLI. To jest nie do pomyślenia!

2020-09-21 11:40 DaO
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w znakomity sposób rozpoczął sezon 2020/21. Jego Bayern Monachium bez większych problemów poradził sobie z Schalke Gelsenkirchen w pierwszym meczu Bundesligi i wygrał aż 8:0. Duży udział w tym zwycięstwie miał właśnie kapitan reprezentacji Polski. Ale świetna postawa Lewandowskiego nie wystarczyła Niemcom, aby go wyróżnić.

Nikogo nie było trzeba przekonywać, że Bayern Monachium przed startem Bundesligi jest głównym faworytem do zwycięstwa w tych rozgrywkach. Pod wodzą Hansiego Flicka monachijczycy prezentują się rewelacyjnie, czego potwierdzeniem było bardzo wysokie zwycięstwo z Schalke. Premierową bramkę w nowym sezonie zdobył Robert Lewandowski, który wykorzystał rzut karny.

Robert Lewandowski pokazał córce ROGACZA. Na wszystko patrzyła Ania, drugie dziecko odwróciło wzrok [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Niestety Polak nabawił się drobnego urazu, ale mimo tego nie zszedł z boiska. W dodatku zanotował dwie asysty, w tym jedną niesamowitej urody. Polak zdecydował się na zagranie "Raboną", a Thomas Mueller wykorzystał to znakomicie. Cały świat zachwycony był zagraniem Lewandowskiego i zdjęcie z asysty obiegło wszystkie możliwe media.

11-latek ZASTRZELIŁ się z broni ojca. OGROMNY DRAMAT w rodzinie kapitana reprezentacji

To było jednak za mało dla niemieckich dziennikarzy, aby wyróżnić reprezentanta Polski. "Kicker" nie umieścił go bowiem w jedenastce pierwszej kolejki, a w przedniej formacji umieścił Kramaricia z Hoffenheim oraz Haalanda z Borussii Dortmund. Ciężko zrozumieć taki wybór, bo Lewandowski zanotował naprawdę kapitalny występ...

Najnowsze