Kamil Grabara

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grabara

Blisko wielkiego transferu

To byłby hit! Bayern Monachium był zainteresowany Kamilem Grabarą! Gigant miał na oku Polaka

2023-01-27 12:13

Bayern Monachium nie jest klubem, który lubi wydawać miliony na rynku transferowym, ale na oku ma wielu zawodników mogących być w przyszłości gwiazdami. Dlatego zainteresowanie Bawarczyków może świadczyć o umiejętnościach danego piłkarza. Okazuje się, że działacze Bayernu myśleli o sprowadzeniu Kamila Grabary, który ma za sobą bardzo udany sezon w Danii.

Bramka Bayernu Monachium od wielu lat zamurowana jest przez Manuela Neuera. Niemiecki golkiper niebywale rzadko opuszczał mecze, a powodem absencji najczęściej była kontuzja. Teraz Bawarczycy dłużej będą musieli radzić sobie bez doświadczonego zawodnika. Neuer na początku grudnia złamał nogę podczas jazdy na nartach i czeka go bardzo długa przerwa. Dlatego Bayern rozglądał się za nowym bramkarzem.

Grabara był na celowniku Bayernu. Sensacyjne doniesienia

Postawili na doświadczonego Yanna Sommera. Reprezentant Szwajcarii od wielu lat występuje w Bundeslidze, a konkretnie w Borussii Moenchengladbach, gdzie notował wiele świetnych interwencji. Bayern postawił więc na bramkarza, który może zagwarantować wysoki poziom. Okazuje się jednak, że mistrzowie Niemiec przyglądali się również golkiperowi reprezentacji Polski. A konkretnie Kamilowi Grabarze, o czym poinformowali dziennikarze "Bilda".

24-latek ma za sobą świetny sezon w barwach FC Kopenhaga i był chwalony za swoje występy. Na razie do Bayernu nie przejdzie, ale niemieccy dziennikarze donoszą, że Grabarą są zainteresowane inne kluby z Bundesligi. Niewykluczone więc, że już latem 2023 roku zamieni Danię na naszych zachodnich sąsiadów. Niedawno Grabara leczył kontuzję, ale wrócił do bramki FC Kopenhaga.

Pijany bramkarz reprezentacji Polski na lotnisku. Historia z Koprem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze