Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Wielka piękność skradła serce Lewandowskiego. Wziął ją na ręce, a Anna jest zachwycona, mamy zdjęcie

2022-03-20 19:29

Robert Lewandowski postanowił pochwalić się istotą, która skradła jego serce. Nie da się ukryć, że kapitan reprezentacji Polski, tak jak i jego rodzina, mają co świętować, a najnowsze publikacje na mediach społecznościowych państwa Lewandowskich pokazują, że mają oni powody do wielkiego zadowolenia. Zdjęcia mówią wszystko.

Robert Lewandowski przekazał wspaniałą wiadomość. Okazało się, że w domu rodziny kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski i super gwiazdora Bayernu Monachium zamieszkała prawdziwa piękność, która skradła serce piłkarzowi. Nie da się ukryć, że piłkarz z żoną, a także ich dzieci, przeżywają obecnie wielką radość. 

Justyna Żyła nie zamierza grzeszyć. Musiała to zrobić właśnie w niedzielę, miała ważny powód

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie prawdziwej piękności. Jest zachwycony

Weekend Roberta Lewandowskiego można zaliczyć do niezwykle udanych. Napastnik reprezentacji Polski strzelił dwie bramki Unionowi Berlin, dzięki czemu umocnił się w kwalifikacji liderów strzelców Bundesligi i jest bliski swojego zeszłorocznego rekordu bramkowego, a z drugiej strony w niedzielę 20 marca 2022 roku powitał w swoim domu kolejnego członka familii. Okazuje się bowiem, że piłkarz wraz z żoną przygarnęli pieska, który z miejsca skradł im serce.

- Kolejna dziewczyna skradła mi serce - napisał Robert Lewandowski za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, pokazując zdjęcie z pieskiem.

Do sprawy psiej adopcji odniosła się także żona piłkarza - Anna - która nie ukrywa wielkiej radości.

Katarzyna Skowrońska wyjawiła, co ma wytatuowane na skórze. Zrobiła to wraz z mamą, tego o niej nie wiedzieliście

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego w Bentleyu, przejdź do galerii poniżej.

Anna Lewandowska zachwycona adopcją pieska. Jej słowa mówią wszystko

Anna Lewandowska także zdecydowała się na komentarz w sprawie nowego członka rodziny i jej słowa oddają właściwie wszystkie uczucia, jakie towarzyszyły jej i mężowi w decyzji o adopcji zwierzątka. 

- Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert  dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja… hmm zastanawiam się, jak ustawić logistykę nowych obowiązków , Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie - napisała Lewandowska na Instagramie.

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien odejść latem z Bayernu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze