Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski w barwach Bayernu

Znamy przyszłość Roberta Lewandowskiego? Twarde stanowisko prezesa Bayernu Monachium

2022-04-12 22:23

Od kilku dni nie milkną echa dotyczące przyszłości Roberta Lewandowskiego. Na każdym kroku możemy przeczytać o ewentualnym transferze Polaka do Barcelony. Sam napastnik nie wypowiedział się na temat ewentualnych przenosin, jednak plotki skomentował prezes Bayernu Monachium - Oliver Kahn. Niemiec wydaje się być pewny, że "Lewy" w następnym sezonie będzie występował w trykocie klubu z Bawarii.

Robert Lewandowski pierwszy raz założył koszulkę Bayernu Monachium w 2014 roku, od tamtej pory z sezonu na sezon notuje coraz lepsze wyniki. W zeszłym roku przeszedł do historii, kiedy pobił rekord Gerda Mullera w ilości zdobytych bramek w jednym sezonie Bundesligi. W plebiscycie Złotej Piłki znalazł się zaraz za Lionelem Messim, który wyprzedził minimalnie Polaka w klasyfikacji. "Lewy" jako jeden z najlepszych piłkarzy świata nie może narzekać na brak zainteresowania innych klubów takich jak: Real Madryt, PSG, Manchester United, Chelsea czy Barcelona. Z "Dumą Katalonii" w ostatnim czasie jest najbardziej łączony, w mediach pojawiały się informacje dotyczące m.in. zainteresowania napastnika atmosferą w szatni "Blaugrany".

Zbigniew Boniek zdziwiony zachowaniem piłkarzy! Przyznaje rację legendarnemu zawodnikowi

Sonda
Czy Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu Monachium?

Po kilku dniach informacji dotyczących zmiany klubu przez Roberta Lewandowskiego, wypowiedział się sam Oliver Kahn - prezes Bayernu Monachium. - Lewandowski zostanie z nami na kolejny sezon. Nie jesteśmy szaleni, żeby rozmawiać o transferze zawodnika, który strzela dla nas 30 - 40 goli w sezonie - powiedział Niemiec. Jeśli Kahn jest pewny swojej wypowiedzi, to Polak w przyszłym sezonie w dalszym ciągu będzie bronił barw Bayernu. Śrubując przy tym kolejne rekordy.

Kapitan Dynama Kijów zszokowany! Zachowanie Polaków go zaskoczyło

Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Najnowsze