Aleksandar Vuković o relacjach z przyszłym trenerem mistrza Polski. "Nie miałbym z tym problemu"

2022-05-13 13:38
Kosta Runjaić i Aleksandar Vuković
Autor: Cyfra Sport Kosta Runjaić (z lewej) i Aleksandar Vuković

Pod koniec ubiegłego roku Aleksandar Vuković podjął się zadania, aby wyciągnąć Legię z kryzysu. W tym roku pod jego wodzą warszawski zespół odbił się od dna ligowej tabeli i na dwie kolejki przed końcem zapewnił sobie utrzymanie. Po sezonie Serb odchodzi ze stołecznego klubu. Ostatnio wspomniał, jakby się zachował wobec nowego szkoleniowca.

Wprawdzie nazwisko nowego trenera Legii to wciąż tajemnica, ale od dłuższego czasu mówi się, że w nowym sezonie za wyniki drużyny będzie odpowiadał Kosta Runjaic. Prowadzi Pogoń Szczecin, ale kilka tygodni temu zadeklarował, że to jego ostatni sezon w tym klubie. Czy Aleksandar Vuković przekaże mu cenne uwagi i wskazówki na temat kadry Legii? - Jestem otwarty na ewentualną rozmowę z nowym trenerem - zapewnił Vuković, cytowany przez klubowy kanał. - Wiadomo, że trener który będzie tutaj pracował i nawet jego asystenci, to ludzie, z którymi dogaduję się w swoim języku. Jeżeli będzie taka potrzeba, mogę podzielić się opinią na temat klubu i drużyny. Nie miałbym z tym problemu. Prawda jest taka, że ja też dopiero teraz mam dokładniejszy obraz kadry. Trener potrzebuje pół roku, aby mieć właściwe rozeznanie co do składu, którym dysponuje - analizował na konferencji prasowej przed wyjazdowym meczem z Jagiellonią Białystok w 33. kolejce PKO BP Ekstraklasy.

Aleksandar Vuković chciał tego uniknąć. Mówi o podjętym ryzyku, sytuacji Legii Warszawa

Kosta Runjaić
Autor: Cyfra Sport Kosta Runjaić
Sonda
Jagiellonia Białystok vs Legia Warszawa - kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze