Ararat - Śląsk TRANSMISJA TV NA ŻYWO Liga Konferencji: Ararat - Śląsk 22.07 gdzie oglądać STREAM LIVE ONLINE na żywo w INTERNECIE

2021-07-22 11:44
Śląsk Wrocław
Autor: Cyfra Sport Śląsk Wrocław

Ararat - Śląsk TRANSMISJA TV NA ŻYWO Liga Konferencji: Ararat - Śląsk 22.07 gdzie oglądać STREAM LIVE ONLINE na żywo w INTERNECIE. W Lidze Konferencji Europy czeka nas prawdziwie polski dzień. Aż trzy kluby z PKO Ekstraklasy powalczą o awans do kolejnej rundy. Jako pierwsi na boisku pojawią się piłkarze Śląska Wrocław, którzy w Armenii stoczą bój z Araratem Erywań. Ararat - Śląsk TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Ararat - Śląsk GDZIE OGLĄDAĆ? Ararat - Śląsk na KTÓRYM KANALE?

Ararat - Śląsk TV NA ŻYWO. LKE: Ararat - Śląsk TRANSMISJA GDZIE OGLĄDAĆ?

Po pierwszych dwóch tygodniach rywalizacji polskich drużyn w eliminacjach do europejskich pucharów można mieć pewne nadzieje, że w tym sezonie będzie nie co lepiej. Zarówno Legia Warszawa jak i Śląsk Wrocław wygrały wszystkie swoje spotkania, ale trzeba pamiętać, że nie mieli zbyt wymagających rywali. Poprzeczka będzie podnoszona z każdą kolejną rundą. Wrocławianie bez większych problemów uporali się przed tygodniem z estońskim Paide. Niestety nie udało im się uniknąć dalekich podróży, bo teraz musieli udać się na daleki wschód Europy aż do Armenii. Ich najbliższym rywalem będzie bowiem Ararat Erywań. Ormianie w pierwszej rundzie eliminacji LKE pokonali węgierski Fehervar, co można było odebrać za pewną niespodziankę. A doskonale pamiętamy, że starcia polskich klubów z tymi z Armenii potrafią kończyć się blamażem. Śląsk będzie próbował uniknąć takowego.

Ararat - Śląsk STREAM ONLINE. Mecz Ararat - Śląsk w INTERNECIE NA ŻYWO STREAM

Szkoleniowiec Wojskowych w rozmowie z "Super Expressem", że zdaje sobie sprawę z coraz wyższego poziomu kolejnych drużyn, ale ma nadzieje na dobry występ. - Im dalej zachodzisz tym trudniejszych rywali masz naprzeciw siebie. Uważam natomiast, że możliwość występów na arenie europejskiej to dla Śląska wielkie wyróżnienie oraz niezwykle cenna lekcja. Mecze w takich rozgrywkach są bowiem zupełnie inne niż walka tylko i wyłącznie na krajowym podwórku. Trzeba pamiętać, że spotkanie w Armenii odbędzie się w specyficznych warunkach, będziemy bowiem grali w Giumri, a zatem mieście położonym ok. 1500 metrów n.p.m. Jest zatem zasadnicza różnica między graniem tam i we Wrocławiu. Robimy jednak wszystko, aby zapewnić drużynie możliwie najbardziej komfortowe warunki - powiedział Jacek Magiera.

Mecz Ararat Erywań - Śląsk Wrocław odbędzie się we czwartek 22 lipca. TRANSMISJA z meczu Ararat - Śląsk TV NA ŻYWO na kanale Polsat Sport. STREAM ONLINE dostępny będzie w płatnej aplikacji Ipla. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Relacja z meczu Ararat - Śląsk NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE