Artur Jędrzejczyk

i

Autor: Cyfra Sport Artur Jędrzejczyk

Kadrowicz ma rację?

Artur Jędrzejczyk o walce o tytuł i Puchar Polski. Obrońca Legii nie zamierza się poddać

2023-04-05 15:25

W poprzedniej kolejce Legia w świetnym stylu pokonała Raków w ekstraklasie. W tym spotkaniu Artur Jędrzejczyk rozegrał jubileuszowy w barwach stołecznego klubu. To był jego występ numer 250 w lidze. Teraz doświadczony obrońca pomógł drużynie w wywalczeniu awansu do finału Pucharu Polski.

Chcą coś udowodnić

Legia 19 razy sięgnęła po Puchar Polski. Jednak ostatni triumf miał miejsce przed pięcioma laty. Teraz warszawski zespół pokonał 1:0 na wyjeździe KKS Kalisz. Ale drugoligowiec walczył zaciekle, bo miał apetyt na sprawienie niespodzianki. Jędrzejczyk pięć razy cieszył się ze zdobycia Pucharu Polski. - W ubiegłym sezonie przegrywaliśmy spotkania i nie wiedzieliśmy, co się dzieje - powiedział doświadczony obrońca, cytowany przez klubowy portal. - Podejście może szybko się zmienić. Wygrywasz mecz za meczem, budujesz siłę drużyny i później widać to na boisko. Przed nami wiele spotkań. Chcemy sobie coś udowodnić - podkreślił.

Gonią w lidze, zdobyć Puchar Polski

Legia w ekstraklasie jest na drugim miejscu. Do prowadzącego Rakowa traci sześć punktów. Jakie cele wyznacza sobie warszawski zespół na finiszu rozgrywek? - Najlepszym rozwiązaniem jest zdobycie mistrzostwa i Pucharu Polski - wyznał piłkarz Legii, cytowany przez klubowe media. - Jest jeszcze osiem kolejek w lidze. W tym czasie możemy jeszcze wiele zdziałać. Gonimy, a w finale Pucharu chcemy po prostu wygrać. Jestem dobrej myśli. Nie poddamy się, nie w Legii. Dobrze jest wrócić na szczyt po ostatnim sezonie - przypomniał Jędrzejczyk.

Sonda
Czy Legia i Raków zagrają w finale Fortuna Pucharu Polski?
PKO Ekstraklasa Raport 3.04
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze