Bytovia w żałobie. Nie żyje 24-letni prezes Gawin

2021-07-29 22:34
Przemysław Gawin
Autor: facebook

Miał zaledwie 24 lata. Od września minionego roku Przemysław Gawin pełnił rolę wiceprezesa, a miesiąc tego został prezesem klubu Bytovia. Przygotował plan naprawczy, który piłkarskiej drużynie z Bytowa miał przywrócić niedawną rangę. Grała przecież w I lidze, a w tym roku zdegradowana została do II ligi.

Przemysław Gawin już jako 16-latek prowadził nieoficjalną stronę klubu z Pomorza. Potem powierzono mu funkcję rzecznika prasowego doceniając jego wielką wiedzę na ten temat.W ubiegłym roku zarząd Bytovii okazał mu jeszcze większe zaufanie. Miał być lekiem na zło.

Jak się okazuje - sam leczył się na chorobę nowotworową. Przegrał z nią będą praktycznie u progu dorosłego życia.

"Jest to ogromna strata dla wszystkich osób związanych z klubem. Odchodzi od nas wspaniały człowiek z wielkim, czarno-biało-czerwonych sercem. Odchodzi od nas przyjaciel, na którym można było zawsze polegać. Będzie nam Ciebie bardzo brakować, Przemku. Dziękujemy za wszystko" - napisano na stronie oficjalnej Bytovii.

Przemysław Gawin nie był najmłodszym prezesem futbolowego klubu w naszym kraju. Rekord młodości należy do Dominika Midaka, który w roku 2017 objął prezesurę w Arce Gdynia dzięki fortunie swojego ojca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze