Vukan Savicević, pomocnik Wisły Kraków

Autor: Cyfrasport Vukan Savicević, pomocnik Wisły Kraków

Co za mecz, co za gol! Tak Vukan Savicević uratował Wisłę Kraków! [WIDEO]

2020-06-10 21:28

To było szalone spotkanie. Wisła Kraków przegrywała, ale zdołała w końcówce odwrócić przebieg meczu 29. kolejki Ekstraklasy. "Biała gwiazda" wygrała 3:2 z Rakowem Częstochowa, a decydujący cios zadał Vukan Savicević. Tak pokonał bramkarza beniaminka. Trafienie reprezentanta Czarnogóry opublikował oficjalny kanał Ekstraklasy.

Piłkarze Wisły fatalnie wystartowali po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Dwa mecze, dwie porażki, a bilans bramek: 1-7. Dlatego bardzo ważne dla trenera Artura Skowronka było przerwanie tej serii dwóch porażek z rzędu. Udało się, ale dramaturgii nie brakowało.

Co za strzał Słowaka! Tak Robert Pich zapewnił Śląskowi wyrównanie [WIDEO]

Gospodarze prowadzili, ale w drugiej połowie Raków wyszedł na prowadzenie. Jednak końcówka należała do wiślaków. Wyrównali, a potem strzelił zwycięskiego gola. Piłkę dośrodkował na pole karne kapitan Jakub Błaszczykowski. Futbolówka dotarła do Vukana Savicevicia, który oddał silny strzał. Bramkarz jakub Szumski nie zdołał wybronić uderzenia pomocnika z Czarnogóry. To jego czwarta bramka w tym sezonie.

Tak Pelle z Holandii przerwał niemoc Cracovii [WIDEO]

Wisła wygrywając z Rakowem odskoczyła od drużyn zagrożonych spadkiem. Korona Kielce traci do niej cztery punkty. W 30. kolejce sezonu zasadniczego "Biała gwiazda" zmierzy się na wyjeździe z Arką Gdynia. To będzie ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie.

Jedenastka Stulecia Jagiellonii Białystok. Przemysław Ofiara wskazał najlepszych!

QUIZ. To trzeba wiedzieć o Wiśle Kraków. Traficie wszystkie odpowiedzi?