Cracovia - Piast Gliwice STREAM ONLINE NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Cracovia - Piast TV TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz Cracovia - Piast Gliwice w INTERNECIE

2019-09-16 13:41 MD
Sergiu Hanca
Autor: CyfraSport Sergiu Hanca

Cracovia - Piast Gliwice TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Cracovia - Piast Gliwice STREAM ONLINE w INTERNECIE. O której godzinie mecz Cracovia - Piast Gliwice? TRANSMISJA z meczu PKO Ekstraklasy: Cracovia - Piast Gliwice w TV. Cracovia - Piast 16.09.2019 LIVE ONLINE. Zamykający 8. kolejkę PKO Ekstraklasy mecz w Krakowie. Cracovia podejmie Piasta. Mecz Cracovia - Piast Gliwice TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Cracovia - Piast Gliwicie ONLINE LIVE.

Cracovia prowadzona przez trenera Michała Probierza zagra w poniedziałkowy wieczór z Piastem Gliwice o dużą stawkę. Jeżeli na stadionie przy ulicy Kałuży pozostanie komplet punktów, wówczas "Pasy" mogą awansować na pozycję wicelidera najwyższej polskiej klasy rozgrywek. Z pewnością stanowiłoby to podsumowanie dobrej postawy krakowian w pierwszych kolejkach nowego sezonu. Ekipa z Małopolski nie podłamała szybkim odpadnięciem z europejskich pucharów dwumeczem z Dunajską Stredą i wciąż należy do najlepszych polskich zespołów.

Gliwiczanie z kolei wciąż szukają pełni swojej tożsamości po fantastycznym sezonie 2018/2019 zakończonym zdobyciem mistrzostwa Polski. Póki co plasują się na granicy górnej i dolnej ósemki, ale ewentualna wygrana otwarłaby im drzwi do awansu tuż poza plecy podium. Jeżeli gliwiczanom udałoby się osiągnąć ten wyczyn, z pewnością uciszyliby nieco głosy krytyków, którzy twierdzą, że obecne rozgrywki w wykonaniu ekipy ze Śląska będą dużo słabsze niż te poprzednie.

Mecz Cracovia - Piast Gliwice odbędzie się 16 września.. TRANSMISJA z meczu Cracovia - Piast Gliwice w TV NA ŻYWO na antenie Canal+ Sport. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze