Cracovia - Warta Poznań TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Cracovia - Warta Poznań STREAM ONLINE LIVE Cracovia - Warta Poznań TV Na jakim programie 16.05.2021

Piotr Tworek
Autor: Cyfrasport Piotr Tworek

Cracovia - Warta Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Cracovia - Warta Poznań STREAM ONLINE LIVE Cracovia - Warta Poznań w TV Na jakim programie Cracovia - Warta Poznań LIVE STREAM w INTERNECIE. Trener Michał Probierz mówił ostatnio, że czeka na zakończenie sezonu. W tej edycji jego zespół zawiódł, ale przypomnijmy, że Pasy przystąpiły ukarane pięcioma minusowymi punktami. Warta to rewelacja rozgrywek. Mało kto wierzył w to, że beniaminek zdoła utrzymać się w Ekstraklasie. Trener Piotr Tworek i jego piłkarze dokonali tego. Teoretycznie wciąż pozostają w walce o zajęcie czwartego miejsca i przebicia się tym samym do europejskich pucharów. Za ambicję i postawę w sezonie piłkarzom Warty należą się wielkie brawa. Gdzie oglądać Cracovia - Warta Poznań w TV NA ŻYWO Na którym kanale Cracovia - Warta Poznań STREAM LIVE ONLINE.

Cracovia - Warta Poznań Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Cracovia - Warta Poznań LIVE STREAM w INTERNECIE. W poprzedniej kolejce Warta przegrała 2:3 ze Śląskiem Wrocław. Jak to spotkanie ocenił trener Piotr Tworek? - Otworzyliśmy wynik spotkania, mimo, że w pierwszej połowie to zespół gości stworzył sobie więcej sytuacji, aby objąć prowadzenie - komentował szkoleniowiec Warty na klubowym portalu. - Niestety, zbyt szybko stracona bramka w drugiej połowie spowodowała, że grało nam się trudniej. Można było przypuszczać, że trzeci gol zamknął mecz, ale walczyliśmy i zdobyta bramka na 2:3 dała nam cień nadziei na remis. Niestety, nie udało się. Przed nami spotkanie z Cracovią i będziemy starali się poprawić dorobek punktowy, żeby w dobrych humorach zakończyć rozgrywki. Trudno marzyć o czwartym miejscu. To spotkanie dawało zarówno nam, jak i Śląskowi walkę o tę pozycję, więc chcieliśmy wykorzystać szansę i tak się przygotowywaliśmy do meczu. W drugiej połowie był fragment, gdzie dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i prowadziliśmy grę. Paradoksalnie to wtedy straciliśmy najpierw pierwszą, a później drugą bramkę, przy której nie zareagowaliśmy na kontratak. Z kolei przy stracie trzeciego gola za bardzo się odkryliśmy, bo dążyliśmy do wyrównania. Dobrze oceniam grę Maika Nawrockiego. Strzelił gola w meczu, w którym zadebiutował w pierwszym składzie, był również blisko zdobycia drugiej bramki. Zagrał poprawnie i jestem z niego bardzo zadowolony - zaznaczył trener Piotr Tworek na portalu poznańskiej drużyny. Mecz Cracovia - Warta Poznań w niedzielę 16 maja o godzinie 17.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Cracovia - Warta Poznań GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Cracovia - Warta Poznań w TV

Mecz Cracovia - Warta Poznań w 30. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 16 maja. Początek spotkania Cracovia - Warta Poznań o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Cracovia - Warta Poznań w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Cracovia - Warta Poznań dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze