PGE Narodowy

i

Autor: Andrzej Lange/SuperExpress PGE Narodowy

Dantejskie sceny na PGE Narodowym przed finałem Pucharu Polski Lech Poznań - Raków Częstochowa! Kibice nie mogą wejść na stadion

2022-05-02 16:02

Po raz pierwszy od trzech lat, finałowy mecz Pucharu Polski wrócił na PGE Narodowy, a co za tym idzie wrócili również kibice. Niestety, wielkie piłkarskie święto zaczęło się niezwykle gorzko dla fanów zarówno Lecha Poznań, jak i Rakowa Częstochowa. Na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, kibice "Kolejorza" oraz częstochowskiej drużyny nie mogli wejść na obiekt. Wszystko przez... oprawę.

Finałowy mecz Pucharu Polski to jeden z najważniejszych oraz najbardziej wyczekiwanych spotkań w całym sezonie PKO Ekstraklasy. Niestety, ze względu na sytuację pandemiczną w Polsce, w dwóch kolejnych latach finał Pucharu Polski rozgrywany był nie jak do tej pory, na PGE Narodowym, ale na obiekcie w Lublinie, bez udziału publiczności. Nic więc dziwnego, że tegoroczny finał, podczas którego o tytuł walczyli Lech Poznań oraz Raków Częstochowa, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Kibice z Wielkopolski i Śląska licznie przybyli do stolicy, gdy jasne stało się, że podczas tego finału Pucharu Polski wreszcie będą mogli wejść na trybuny. Wielkie święto, pod Stadionem Narodowym zamieniło się jednak w ogromne rozczarowanie. Spotkanie Lech - Raków rozpoczęło się bowiem rozpoczęło się bowiem bez udziału najbardziej oddanych kibiców obu drużyn. 

Czesław Michniewicz wszystko potwierdził! Będzie nowe nazwisko w reprezentacji Polski, decyzja zapadła

Sonda
Kto wygra finał Pucharu Polski Lech Poznań - Raków Częstochowa?
Piechniczek Różnica między Lato a Lewandowskim

Wielkie zamieszanie przed finałem Pucharu Polski Lech - Raków! Kibice nie mogli wejść na stadion

Na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego zaczęły pojawiać się pierwsze informacje o tym, że najbardziej oddani kibice Lecha Poznań, którzy mieli zająć miejsce za bramką "Kolejorza", nie mogą wejść na Stadion Narodowy i czekali na rozwiązanie tej sytuacji w obstawie policji. Wszystko przed oprawę przygotowaną przez fanów z Poznania. Kibice Lecha przygotowali ją pomimo decyzji Prezydenta Miasta Warszawy o tym, że nie będą mogli pojawić się z nią na obiekcie. To sprawiło, że mecz rozpoczął się bez nich. Z podobnymi problemami zmagali się również kibice Rakowa, którzy także nie weszli na czas na PGE Narodowy. 

Lada moment poznamy nowego trenera Legii? Doszło do kluczowego spotkania, sprawa niemal domknięta

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze