Dariusz Mioduski

i

Autor: Cyfra Sport Dariusz Mioduski

Dariusz Mioduski był bliski sprzedaży Legii Warszawa! Sensacyjne doniesienia. Wiadomo, dlaczego sprawa upadła

2022-06-24 18:13

Legia Warszawa ma za sobą fatalne miesiące. Nie dość, że nie udało się obronić mistrzowskiego tytułu, to w dodatku zespół przez wiele tygodni był ogromnym rozczarowaniem i w pewnym momencie walczył o utrzymanie. Kibice za słabe wyniki obwiniają przede wszystkim właściciela Legii, Dariusza Mioduskiego. Okazuje się, że sternik Wojskowych był bliski sprzedaży klubu, ale do transakcji nie doszło z jednego powodu.

Przed sezonem 2021/22 Legia Warszawa jak zwykle była typowana do zdobycia mistrzostwa Polski. W końcu był to klub, który w ostatnich latach rzadko kiedy opuszczał tron PKO Ekstraklasy. Początek rozgrywek był całkiem udany w wykonaniu legionistów, ale z każdym kolejnym tygodniem gra i wyniki były coraz to gorsze i rozpoczął się ogromny kryzys.

Niemcy ujawnili prawdę o Lukasie Podolskim. Od niego wszystko się zaczęło, kluczowa rola

Mioduski był bliski sprzedania Legii. Wyciekły sensacyjne informacje

Legia przez wiele kolejek zajmowała miejsce spadkowe i w pewnym momencie istniało zagrożenie, że zespół w PKO Ekstraklasie nie zdoła się utrzymać. Ale wiosna w wykonaniu byłych mistrzów Polski była zdecydowanie lepsza. Trudno jednak stwierdzić, aby zawodnicy całkowicie obronili honor klubu, bo 10. miejsce to zdecydowanie poniżej oczekiwań fanów.

Reprezentant Polski o przejściu do Bundesligi. To z nimi Jacek Góralski konsultował transfer do Bochum

Kibice Legii za taki stan rzeczy obwiniają przede wszystkim Dariusza Mioduskiego. Właścicielowi zarzucają przede wszystkim to, że zamiast progresu jest nieustanny regres, co widać było przede wszystkim po minionym sezonie. Nie brakowało również opraw wymierzonych w Mioduskiego, czy symbolicznych protestów.

Sonda
Czy Legia Warszawa wróci do czołówki?

Legia zmieni właściciela? Było bardzo blisko transakcji

Okazuje się, że prezes Legii od dłuższego czasu chce sprzedać klub. Według informacji przekazanych przez "Fakt" Mioduski był bliski dopięcia transakcji, ale zagraniczna firma, która działa na polskim rynku była zainteresowana kupnem, ostatecznie nie zdecydowała się na zakup warszawskiej ekipy. A wszystko przez jeden powód.

Jak donoszą dziennikarze, Mioduski ma żądać zbyt wysokiej kwoty za klub i to odstrasza potencjalnych kupców. Głównym problemem jest to, że wartość Legii nieustannie spada, a przyczyniają się do tego problemy finansowe, a teraz doszły słabe wyniki sportowe. Niewykluczone, że Mioduski będzie musiał "zejść z ceny", jeśli będzie chciał oddać klub w inne ręce.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze