Rafał Augustyniak

i

Autor: Cyfrasport Rafał Augustyniak

Rafał Augustyniak stracił dwa zęby

Dramatyczne chwile w życiu asa Legii Warszawa. Krok od dramatu, agent zabrał głos

2023-03-06 16:06

Obrońca Legii Rafał Augustyniak spotkanie z Górnikiem Zabrze zapamięta na długo. W walce o piłkę z napastnikiem gospodarzy został trafiony w twarz i w wyniku uderzenia stracił dwa zęby. Agent piłkarza zabrał głos w mediach społecznościowych. Niewiele brakowało, aby doszło do dramatu.

Dostał cios ze strony napastnika Górnika

Legia wygrała z Górnikiem Zabrze 1:0 w 23. kolejce PKO BP Ekstraklasy, a jej zawodnik Rafał Augustyniak stracił dwa zęby. Defensor stołecznego klubu w drugiej połowie walczył o piłkę z rezerwowym graczem zabrzan. Anthony van den Hurk przy linii bocznej przypadkiem uderzył łokciem w twarz gracza Legii i wybił mu dwa zęby. Sędzia ukarał zawodnika śląskiej drużyny żółtą kartką. Niebawem Augustyniak po pomocy ze strony sztabu medycznego wrócił na boisku i pomógł w zwycięstwie.

Miał problemy z oddychaniem

W całej tej sytuacji piłkarz Legii stracił dwa zęby, ale jak poinformował w mediach społecznościowych jego menedżer Daniel Weber mogło być znacznie gorzej. Co miał na myśli agent gracza stołecznego klubu? - Wybite zęby Augusta to dzisiaj dyskusje o kolorze kartki, trochę śmiechu ze zdjęć etc., ale szczęście w nieszczęściu, że nie doszło do gorszej sytuacji, bo jakby to nie brzmiało wybite zęby stanęły Rafałowi w gardle i przez moment był problem ze złapaniem tlenu - napisał Daniel Weber na Twitterze.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
PKO Ekstraklasa Raport 27.02
Najnowsze