Eintracht Frankfurt chce nastolatka z Polski. Czy Bartosz Białek zmieni klub?

2020-07-04 15:41 Marcin Ciechański
Bartosz Białek
Autor: Cyfrasport Bartosz Białek

Bartosz Białek to jeden z największych talentów, które można oglądać na boiskach PKO Ekstraklasy. 18-latek swoją dobrą grą sprawił, że znalazło się już sporo klubów, które pytają Zagłębie Lubin o tego piłkarza. Jednym z nich jest Eintracht Frankfurt.

O tym, że Bartosz Białek znalazł się na celowniku Eintrachtu Frankfurt, poinformował serwis sportowefakty.wp.pl. Zainteresowanie jest poważne. Niemcy chcieliby sprowadzić latem wysokiego napastnika i Polak spełnia ich wymagania.

Przemysław Płacheta jak rakieta! To najszybszy piłkarz Ekstraklasy

W tym sezonie Białek rozegrał w PKO Ekstraklasie 17 meczów, w których strzelił osiem goli. Serwis transfermarkt.de wycenia go na 350 tysięcy euro, jednak wiadomo, że za taką cenę Zagłębie Lubin na pewno go nie sprzeda.

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Polskich klubów nie stać na tego zawodnika - powiedział prezes klubu Artur Jankowski w rozmowie z "Super Expressem". - Rynek dostał kwotę bazową na poziomie 6-8 milionów euro. Z ofertami na poziomie 1-2-3 miliony euro nie ma się co do nas zgłaszać. Nie bójmy się w końcu rozmawiać o porządnych cenach za polskich piłkarzy - dodał.

- Mamy sporo zapytań i to już nie za niskie kwoty, tylko takie konkretne. Jak mówiłem, również na ich podstawie, ustawiamy próg naszych oczekiwań. Nie chcę zdradzać nazw krajów, ale kierunków jest kilka - zauważył Jankowski.

Najnowsze