Rafał Smalec

Autor: Cyfrasport Rafał Smalec, trener Polonii Warszawa

Trener zabrał głos

Falstart Polonii na zapleczu ekstraklasy, wciąż bez gola. Co się dzieje z Czarnymi Koszulami?

2024-08-04 14:41

Nie tak piłkarze Polonii wyobrażali sobie początek nowego sezonu na zapleczu ekstraklasy. W trzech meczach zdobyli tylko punkt i nie strzelili jeszcze gola. Co się dzieje z Czarnymi Koszulami?

Dostali gonga w prosty sposób

Teraz „Czarne Koszule” przegrały u siebie 0:3 z Arką Gdynia w 3. kolejce I ligi. - Bardzo bolesna porażka za nami - powiedział trener Rafał Smalec. - Z przebiegu meczu nie można było pomyśleć, że to może się tak źle dla nas skończyć. Tracimy bramki w bardzo prosty sposób. Nie wykorzystujemy bardzo dogodnych sytuacji. Wydaje się, że w pierwszej połowie było dużo dobrego. Przeciwnik zdobył bramkę po naszym błędzie, po stracie na własnej połowie. Napędziliśmy ich, a dla nas lekki cios. Na drugą połowę weszliśmy z bardzo dobrym nastawieniem. W momencie, gdy nasza gra się zapala, to dostajemy gonga w bardzo prosty sposób i robią się ciężary. Po raz kolejny musimy to przyjąć na klatę. Musimy się przełamać, zrobić coś więcej, coś ekstra, żeby przyszły wyniki takie, jakie chcemy - dodał szkoleniowiec Polonii, która w następnej kolejce zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna (10.08).

Młodzież coraz odważniej rozpycha się w Legii. To na nich zarobią miliony?

Pogoń Grodzisk liderem II ligi

Znicz zmierzy się u siebie z Wisłą Kraków. W kolejnej serii przed ekipą z Pruszkowa wyjazdowe spotkanie z Arką (9.08). Świetnie w II lidze spisuje się Pogoń Grodzisk Mazowiecki, która pokonała 1:0 GKS Jastrzębie. Beniaminek wygrał wszystkie trzy mecze w tej edycji i jest liderem.

Claude Goncalves to transfer na miarę mistrzostwa? Tak o nim mówią w Bułgarii, to będą prorocze słowa, zaskoczeni?

Quiz. Czy rozpoznasz piłkarzy z PRL-u. Brak 15/15 to wstyd dla fanów futbolu!